2737
2739

من کلا تو پریودی حالت تهوع شدید دارم اینسری یه سه پریود شدم خونریزیمم متوسط بود الان تمیز شدم ولی هنوز حالت تهوع دارم سرگیجه و ضهف دارم و سینه هام تیر میکشه گاهی 

نه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان من تا سه ماهگی پریود شد و باردار بود. هشت هفتگی متوجه بارداری اش شدمی. 

خونریزیش تا چ حد بوده؟ 

اخه من خوتریزیم کم‌نبود متوسط ولی عجیب برام حالت های پریودیم هنوز نرفته کلی هم جوش زده صورت و سینم و ...

منم این ماه تا خواستم حرکت کنم خونریزی کردم درد شدید تو تخمدان دارم رفتم دکتر خره گفت ال دی مصرف کن الان رفتم بیرون اومدم از درد دارم میمیرم باز شروع به خونریزی کردم چه کار کنم کمک کنید متفورمین مصرف میکنم 

2738
خونریزیش تا چ حد بوده؟  اخه من خوتریزیم کم‌نبود متوسط ولی عجیب برام حالت های پریودیم هنوز نرفت ...

متوسط بود.

همش ضعف و بی حالی شدید داشت.

تپش قلب شدید داشت.

خلاصه من بهش گفتم بارداری گفت نه بارداری کجا بود.

تا اینکه به بابام زنگ زدم و گفتم تبریک میگم دوباره داری بابا میشی مامانم هم گریه کرد گفت ابن دختر منو مسخره میکنه.

و در نهایت بابام با کلی شوق و ذوق بی بی چک خرید و مثبت شد.و رفت سونو هشت هفته و دو روزش بود. 

واسه خودم داستان قشنگی هست ببخشید طولانی شد.

من چند روز پیش دلی را شکسته ام*من را*به رسمیت بشناسید سنگ ها
تجربه خوبی تبریک میگم بهتون 

سپاس فراوان 

وقتی داداشم متولد شد من 19 و داداشم 16 ساله بود.و سومی به جمعمون اضافه شد.برکت و آرامش خونه مون هست.

من چند روز پیش دلی را شکسته ام*من را*به رسمیت بشناسید سنگ ها
بله بعضی از جنین ها از خون کثیف مادر تغذیه نمیکنن،همسایه ی ما دو تا بچه داره تو هر دوتا هم میگه تا م ...

یا خدا من الان بیبی خریدم الان تست کنم ج میده یا بذارم صبح؟

متوسط بود. همش ضعف و بی حالی شدید داشت. تپش قلب شدید داشت. خلاصه من بهش گفتم بارداری گفت نه باردا ...

این چ حرفیه خدا جفتتون رو برای پدرو مادرتون ک متقابلا حفظ کنه

2706