2733
2734
عنوان

خروسای بی محل

166 بازدید | 20 پست

بیاید باهام همدردی کنید خونه مامانمم میخواستیم باهم بریم خرید حالا شوهرم زنگ زده میگه شب مهمون داریم خواهرشوهرامم میخوان بیان😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😧😢😢😢😧

بگو نمیشه من قرار خرید دارم با مامانم

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بگو نمیشه من قرار خرید دارم با مامانم

عه یادش بخیر وقتی کاربر خاموش بودم پارسال تاپیکاتو دنبال میکردم برام تداعی شد اونروزا😂

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
ناراحت میشن

خب بشن

برای چی باید از خواسته ات بزنی بخاطر اونا 

به هر حال باید یاد بگیرن که قبل از اینکه بیان باهات هماهنگ کنن 

بنظرم زنگ بزن که شرمنده من دارم آماده میشم برم خرید فردا شب یا یه روز دیگه بیاید

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
خروسای بیمحل نمیان نمیان وقتی ام میان انقددد بدموقع اس ک حال ادم گرفته میشه 😷😷😷😷😷😷

خواهرشوهرم یه ماهه از شهرستان اومده خونه مامانس تا حالا 3بار اومده خونمون هر دفعه هم 1-2شب مونده دیگه حالم ازش بهم میخوره

اشکالی نداره 

هیچی ارزش نداره بخاطرش بخوای ناراحت شی 

وقتی شوهرت دعوتشون کرده هم بده ک بهشون بگی من کار دارم ی شب دیگ بیایین 

فردا بعدازظهر هم با مامانت برین خرید 

آره عزیــزم 😏 حــق بــا  توعـــه 👎   
2706