2703
2553
عنوان

ترتیب به دنیا اومدن دوقلوها

1050 بازدید | 51 پست

موقع سزارین دوقلو خودشون میرن سراغ اون قل که سنش چندروزی حالا بیشتره یا نه تصادفیه؟ یا به وزن توجه میکنن؟چه جوریه؟ 

خدایا خانواده ی چهارنفره مو ازبدی حفظ کن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا نمیدونم 

ننه من زایمانش طبیعی بود بچه ها هم همسان بودن 

الان بعد ۳۰ سال از رو اینکه کی لپش گنده تره میگیم اره تو قل اولی

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2720
2714

من ابجیم دوقلو داره اونی که کوچولوتر بود زودتر درآوردن بعد اونی که تپلتر بود درآوردن فکر نمیکنم ربطی داشته باشه

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"

نمیدونم اینطوره یا نه.اما برای من که سمت راستی بزرگتر بود و اول متولد شد.۲ دقیقه بعد هم سمت چپی.

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706