2410
2553
عنوان

چند وقت بعد سقط پریود میشیم

16052 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

من درهفته ۸ سقط داشتم. الان حدود چهار هفته از سقطم میگذره و لکه بینی و بعضی وقتا خونریزی دارم. دیروز رفتم سونو گفت ۶ سی سی بقایا دارم. و ضخامت اندومترم هم ۱۲ میلیمتره. دکترم گفت دیگه صبر کن که تا چند روز دیگه شاید با پریودت بیوفته بقیه ش. ۶ سی سی زیاده به نظرتون؟؟ کسایی که تجربه مشابه دارن. اولین پریودی بعد سقط چجوره؟معمولا چند روز بعد سقط پریود میشیم؟ اخه عازم سفرم ولی می ترسم خونریزی شدید کنم

🌷توکلتُ علی الله🌷

اگه بقایات اونقدر نباشع ک نیاز ب دارو داشته باشه خودش با پریودت دفع میشه من بقایام بزرگتر بود دکتر ی سری قرص داد ا

دفع شد بعد اونم چهل روز بعدش پریود شدم مثل پریودای قبلی بود فقط کمی طول کشید

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو ۹ هفته  سقط کردم شیاف پروژسترونم و قطع کرد تا چهارروز خون ریزی داشتم بعد ی درد شدید و بعدم ی جنین با کیسه آبی دورش افتاد بعدم تا سه روز خونریزی شدید ک تیکه های گوشتی ازم دفع میشد مث پوست بعدشم چهار روز بعد خونریزیم تموم شد ماه بعدم سر اون تاریخی ک قبلا پریود میشدم دوباره پریود شدم . تو همون پریودیم سونو واژینال دادم  گفت بقایا نمونده بیشتر از هفت روزم خون ریزی نداشتم اما خیلی شدید بود .. شما چند هفته بودی ؟ بای دکتر دیگه مشورت  کن حتماا

دخترم نفسمه ....
2456
اگه بقایات اونقدر نباشع ک نیاز ب دارو داشته باشه خودش با پریودت دفع میشه من بقایام بزرگتر بود دکتر ی ...

منم بقایام اول بزرگتر بود. متیل اگونین دکتر داد ولی بازم کامل دفع نشد و هنوز خونریزی دارم ولی کم. یعنی ۴۰ روز بعد سقط پریود شدید؟

🌷توکلتُ علی الله🌷
من تو ۹ هفته  سقط کردم شیاف پروژسترونم و قطع کرد تا چهارروز خون ریزی داشتم بعد ی درد شدید و بعد ...

عزیزم جنین من تا ۸ هفته و ۶ روز رشد کرده بود فقط. منم تقریبا جریان سقطم مثل شما بود با این تفاوت که من خونریزی الان بعد چهار هفته هنوز قطع نشده.اتفاقا دکترمم عوض کردم. دوبارم سونو دادم ک گفتن بقایا دارم. یعنی پریود بعد سقط خونریزی زیاد داره؟

🌷توکلتُ علی الله🌷
عزیزم جنین من تا ۸ هفته و ۶ روز رشد کرده بود فقط. منم تقریبا جریان سقطم مثل شما بود با این تفاوت که ...

آره دفعه اول بعد سقط معمولا حجم خونی که از دست میدی زیاده مال من جوری بود ک سه بسته استفاده کردم البته من فقر آهنم دارم تهران هستین ؟ من دکترم خیلی خوبه معرفی کنم برین برای بقایاتون یکاری بکنن خوب نیست بقایا تازه من بعد سقطمم شکمم بند زدم

دخترم نفسمه ....
2714
آره دفعه اول بعد سقط معمولا حجم خونی که از دست میدی زیاده مال من جوری بود ک سه بسته استفاده کردم الب ...

والا هفته ۶ ک رفتم سونو ضربان داشت ولی . هفته ۱۱ که رفتن ان تی گفت تا ۸ هفته و ۶ روز رشد کرده و قلب نداره. یادتونه چند روز بعد سقط پریود شدین؟ نه گلم من تهران نیستم

🌷توکلتُ علی الله🌷
والا هفته ۶ ک رفتم سونو ضربان داشت ولی . هفته ۱۱ که رفتن ان تی گفت تا ۸ هفته و ۶ روز رشد کرده و قلب ...

برای منم همین مشکلو داشته متاسفانه دیگه قلبش نزد  ... من ۲۱ فرودین سقط کردم ۱۳ اردیبهشت پریود شدم 

دخترم نفسمه ....
منم بقایام اول بزرگتر بود. متیل اگونین دکتر داد ولی بازم کامل دفع نشد و هنوز خونریزی دارم ولی کم. یع ...

بله قرص تیل ارگو نوین ک خوردم خونریزیم قط شد بعدش ی مدت گذشت ک از روز سقطم تا پریودم 40روز شد فک کنم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
والا هفته ۶ ک رفتم سونو ضربان داشت ولی . هفته ۱۱ که رفتن ان تی گفت تا ۸ هفته و ۶ روز رشد کرده و قلب ...

سلام میدونم پستتون واسه چند سال قبله ولی اگه ممکنه میتونید بگید دلیل سقطتون مشخص شد چون منم مثل شما در هفته یازده فهمیدم که رشدش در هفته هشتم متوقف شده بارداری اولم بود خیلی نگرانم که بارداری بعدیم هم اینجوری بشه ممنون میشم پاسخ بدید

سلام میدونم پستتون واسه چند سال قبله ولی اگه ممکنه میتونید بگید دلیل سقطتون مشخص شد چون منم مثل شما ...

سلام عزیزم. اول بگم که متاسفم و  درکت میکنم انشاالله هیچ وقت دیگه تجربش نکنی.

دلیل سقط من مشخص نشد. الانم یه پسر یک ساله دارم.

حتما حتنا پیگیری کنید، ولی سقط بچه اول زیاد پیش میاد حتما دلیل بر مشکل دار بودن نیست🌹

🌷توکلتُ علی الله🌷
2706