2703
2553
عنوان

استرس دارم عروسیم نزدیکه

1567 بازدید | 20 پست

استرس دارم با اینکه بیشتر کارارو کردیم اما...

هی میترسم یکی بیوفته بمیره نتونیم عروسی بگیریم اینم کارتم پریروز رفتیم گرفتیم دیروزم رفتیم مشاوره بخاطر دعواهامون اول ک بامن صحبت کرد تا کمتر ناراحتش کنم بعدم گفت شوهرت خیلی تو استرسه عروسیه بهش فشار نیار بزار راحت باشه و قرار بر این شد

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

خوشبخت ایشالا

برا منم دعا کن منم عروسی کنم

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبخت ایشالا برا منم دعا کن منم عروسی کنم

انشالله همه نامزدها از جمله شما زودتر برن سر بختشون نامزدی سخته شمام ایشالله خوشبخت بشی

2720
انشالله همه نامزدها از جمله شما زودتر برن سر بختشون نامزدی سخته شمام ایشالله خوشبخت بشی

عزیزدلمی

من کلا مجردم  

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2714

مبارک باشه عزیزم

انشالله همه چی بخیرو خوشی باشه

مشاور درست کفته استرس و بزارین کنار هنسر دوستم 14 عروسیشون بود بخاطر همین استرسا 6 ماه عقب افتاد عروسی

به دل بد راه نده

افکار منفی بریز بیرون

خدا جونم خودت درستش کن

عزیزم این نگرانی ها و استرس ها طبیعی هستش تا لحظه ای که وارد تالار بشی همراهت هستش.. ولی همینم شیرینه... من الان هنوز دو ماه از عروسیم نگذشته الان که یادش میوفتم یه لبخند میاد میشینه رو لبم بس که بهم خوش گذشت و سعی کردم از اونشب لذت ببرم.. تو هم تمام سعیتو بکن فقط لذت ببری.

اصلنم زیاد به شوهرت گیر نده اونم استرس داره و خدایی نکرده ناراحتی بینتون پیش نیاد

مبارک باشه عزیزم انشالله همه چی بخیرو خوشی باشه مشاور درست کفته استرس و بزارین کنار هنسر دوستم 14 ...

مرسی چشم🌹

عزیزم این نگرانی ها و استرس ها طبیعی هستش تا لحظه ای که وارد تالار بشی همراهت هستش.. ولی همینم شیرین ...

اره خدایی راست میگی باشه ممنون از نظرتون 🌹❤

2706