2733
2739

من از سینما تیکت میخوام بلیت اینترنتی بگیرم میخواستم ببینم کدوم طبقه ش و کجا دستگاهش هست که برم اونجا کد رو وارد کنم بلیتامو بگیرم؟

اخرین باری که رفتم 

یک طبقه پایین تر از خود سینما دستگاها بودن 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون طبقه که گیشه هست و طبقه بالاترش دستگاه هست

عزیزم طبقه چهارم میشه ؟؟ میخوام با کسی برم که رودرواسی دارم و بهش گفتم بارها رفتم اونجا میخوام مستقیم برم سراغ دستگاه سوتی نشه دنبالش بگردم   

2731
2738
میشه عزیزم دقیق بگی کجا میشه؟ من دوسال پیش رفتم یادم نمیاد کجا بود

فکر کنم سینما طبقه 5 هست 

تیکت ها طبقه 4 هست 

ولی نگران نباش 

پله برقی ها را همینطور برو بالا 

هر جا دیدی همه هستند و شلوغه و همونجا تیکت ها را میدن 

قشنگ معلومه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
  • طبقه همکف: مجتمع فرهنگی تجاری کورش واحدهای تجاری، طبقه اول واحدهای تجاری در راهروهای اصلی و تراریوم
  • طبقه دوم: سرزمین بازی کورش و فودکورت
  • طبقه سوم: گیشه سینما، خانه بازی کودک و فست فود
  • طبقه چهارم: سالن‌های شماره ۱ تا ۶ پردیس سینمایی کورش و رستوران
  • طبقه پنجم: واحدهای اداری، تجاری و فرهنگی، سالن VIP، کافی‌شاپ و فستفود
  • طبقه ششم: سالن‌های شماره ۷ تا ۱۲ پردیس سینمایی کورش، بوفه سینما و رستوران
  • در واحدهای تجاری این مجموعه محصولات متنوعی مثل لوازم خانگی، پوشاک زنانه و مردانه، اسباب بازی، سیسمونی نوزاد و کودک، عطر، لوازم آرایش، طلاو جواهر و لوازم آشپزخانه به فروش می‌رسد.

ببین من بارها اینترنتی گرفتم وخیلی وقتها هم شک میکنم کدوم طبقس.اول این که با پله برقی برو اونجا که گیشه بلیط هست ومیفروشن ،همون ۴.دوم اینکه عزیزم هرچقدر با یکی رودروایسی داشته باشی اینکه بپرسی از بقیه یا نگاه کنی ومستقیم نری جایی که میخوای بری،این مهم نیست.یه کم راحت باش.بقیه اونجوری که فکر میکنی عقل کل نیستن.

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
2706