2733
2734
عنوان

کیا اول زندگی وضع مالیشون خوب نبود با معمولی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1424 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا من هرکی اطراف دیدم تازه رفته خونه خریده مثلا خواهرم امشب خونه خرید خداروشکر تازه عقدم هست هنوز& ...

شانس خواهرم بخت و اقبال   بختت سیاه باسه تا اخر بدبخت میمونه ادم بختت بلند باشه خدا از اسمون برات میریزه 

ما اول وضمون خوب نبود چون تو نامزدی خونه خریدیم

امسال فکر میکردم یهو وضمون خیلی خوب میشه اما با این گرونی وحشتناک نشد که بشه😖😖😖😖

یا امام رضا بدجور دلم هواتو کرده زودی قسمتمون کن بیاییم خیلی محتاج هوای حرمم
2728

توکل بخدا و قناعت رمز پیشرفت کسائی هست که با درآمد معمولی صاحب همه چیز میشن .

ما ازدواج کردیم درآمد همسرم خیلی پایین بود و مستاجر بودیم .ولی الان خداروشکر و به لطف امام زمان هم خونه هم ماشین داریم.

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

دوست عزیز قانع بودن در پیشرفت که گفتم منظورم اینه که الان تو تهران مثلا آدم هست که رفته داده ۵۰۰ میلیون خونه رهن کرده جای خوب و سالها ممکنه خونه دارشدنش با توجه به سطح محل زندگی و مخارجش طول بکشه ولی یه آدم دیگه با همون ۵۰۰ میلیون می ره محله پائینتر خونه می خره و صاحبخونه میشه و زودتر به آسایش و آرامش میرسه

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
توکل بخدا و قناعت رمز پیشرفت کسائی هست که با درآمد معمولی صاحب همه چیز میشن . ما ازدواج کردیم درآمد ...

خداروشکر منم خیلی تحمل میکنم چون شوهرم صبح میره شب میاد تنهایی مستاحری ولی نمیدونم آینده وصعمون خوب میشه یا نه

2738
ما اول وضمون خوب نبود چون تو نامزدی خونه خریدیم امسال فکر میکردم یهو وضمون خیلی خوب میشه اما با این ...

خوبه چون لول زندگی رفتی خونه خودت مسناجری نکشیدی واقعا مستاجری سخته 

کم پیش میاد اول زندگی آدم همه چی داشته‌باشد خوش بهر حال اونای که از اول همه چی دارن

همینطور خوشبحال ما😋خودمون تلاش میکنیم زندگیمونو میسازیم

خیلیم لذت بخشهههه

منکه سال آخرم همش منتظرم درسم تموم بشه منم برم سرکار تا بتونیم پس انداز کنیم😍

نا امید نباش دوست عزیز

ببین،دوست دارم...💑

ما اول یه پراید داشتیم و مستاجر خونه ۱۰۰متری بودیم الان بعد از چهارده سال یه خونه ۱۵۰متری و یه ۶۰متری با یه سانتافه داریم ... شوهرمم هم استاد دانشگاهه هم کارمند استانداری

خدایا پسرکم امانت دستت😍
ما اول یه پراید داشتیم و مستاجر خونه ۱۰۰متری بودیم الان بعد از چهارده سال یه خونه ۱۵۰متری و یه ۶۰متر ...

خیلی عالیه هرکس نمیتونه به این وضعیت برسه حتما درآمد خودتون هم بالا بوده