2733
2734
اره زنده اس توراه یه مسافر رو سوار میکنن بعد تصادف حامد از ماشین پرت میشه بیرون بعد از پرت شدن حامد ...

فيلمنامه شو خودت نوشتى؟😁😁

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره زنده اس توراه یه مسافر رو سوار میکنن بعد تصادف حامد از ماشین پرت میشه بیرون بعد از پرت شدن حامد ...

آخ جون آخ جون هورا هورا هورا هورا. خیلی خوبمیشه اینجوری بشه. بووووس. حیف بود جوون مردم. پسر به این جیگری مگه خدا رو خوش میاد بمیره. خدا ایشالا همه عاشقا رو صحیح و سالم کنار هم نگر داره و خوشبختشون کنه. من که واقعا اعصابم خورد شد دیدم مردش

2731
واه مگه فیلم هندیه.نه بابا مرده...دیگه خیلی مسخره میشد اگه زندا بود انقد بیننده فشار روحی و احساسی م ...

ایرانی ها هم کم از هندی ها ندارن😆😆😆

زنده س😐

اونم چون سوخته بود از صورت تشخیص نداد

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738

یه فیلم بود بیست سال پیش مهدی سلوکی بازی کرده بود اونم تو تصادف حافظشو از دست داد بعدا پیداش کردن اینم لنگه اونه

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩