2726
عنوان

کیا دندون مصنوعی متحرک دارن؟

5325 بازدید | 25 پست

دندون ۳ بالا رو میخوام مصنوعی بزارم. نمیدونم چجوریه. هی در نمیاد از جاش؟

موقع گاز زدن لقمه، در نمیاد؟ کلا راهنماییم کنید ممنونم

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

یه لحظه فکر کردم اینجا خانه ی سالمندانه😂😂😂

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه لحظه فکر کردم اینجا خانه ی سالمندانه😂😂😂

عزیزم. دندون شماره ۳ بالام جاش خالیه خیلی زشت شدم. مجبورم مصنوعی بزارم.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
عزیزم. دندون شماره ۳ بالام جاش خالیه خیلی زشت شدم. مجبورم مصنوعی بزارم.

شوخی کردم عزیزم عنوانت یه جوری بود ببخشید😊

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
شوخی کردم عزیزم عنوانت یه جوری بود ببخشید😊

خواهش میکنم. من از اعضای با جنبه سایتم. از هیشکی دلگیر نمیشم.از شوخی هم بدم نمیاد

این همه بازدید کننده و هیچ عکس العمل

سلام ببخشید من قبلا هم سوال پرسیدم از شما ولی برای دیدن جوابتون وارد صفحه میشم ارور میده ،میخواستم بدونم شما دندون مصنوعی تکه ای کاشتید، اذیت نمیشید در حین غذا خوردن؟ و اینکه حتما باید شبها از جاش در بیارید؟ ممنون میشم اطلاعاتی بهم بدید 

سلام ببخشید من قبلا هم سوال پرسیدم از شما ولی برای دیدن جوابتون وارد صفحه میشم ارور میده ،میخواستم ب ...

من هنوز دندون نزاشتم. اما تصمیم دارم یه دونه متحرک بزارم.

2706