2410
2553
عنوان

ویار شدید دارم ، دارم میمیرم

1626 بازدید | 40 پست

بچه ها سلام . 

این تاپیکو نوشتم ک یادم نره چقدر دارم سختی میکشم یهو هوس بچه نکنم دیگه 😂

از درد و استرس دارم میمیرم . الان تو هفت ماهم . تا الان چندین بار بستری شدم بیمارستان . ۲۰ کیلو وزن کم کردم . غذا نمیتونم بخورم . خوردن یه قطره آب خنک شده برام حسرت . کلیه هام بخاطر نخوردن مایعات دچار اسپاسم شده . استفراغام خونیه و مری ام پاره شده . هرکی هرکاری بلد بود بهم گفت من انجام داد ولی فایده تداره . نه زنجبیل نه سیرابی نه هیچی ... ! 

فقط مشت مشت دارم دارو میخورم بلکه یه وعده غذا جذب بشه . 

میگرن وحشتناکیم دارم . دعا کنید سزارین بشم . واقعا تحمل درد ندارم دیگه . 

دیشب به قدری تشنه بودم و نتونسته بودم آب بخورم ک نشستم بلند بلند گریه کردم . 

شاغلم هستم و پنج ماهه نتونستم برم . دوماهه یه ازمایش خونو نتونستم برم . 

دعا کنید سزارین بشم و بی درد باشه . دیگه واقعا حوصله و صبرم تموم شده 😪😭😭😭😭😭 

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خدا بهتدصبر بده چرا انقدر سخت علتش چیه

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........

خواهر صبحها قبل خوردن حتی یه لقمه نون وپنیر یه کم نون سنگک رو گاز برشته کن بخور خیلی موثره

همیشه دم دسته لیموترش باشه هر دفعه یه گوشه کوچولو از پوستش خراش بده که بوش احساس کنی ارامش بخش هست بعد هم می تونی بمالی تو پیشونیت که سردردت کم کنه

چشم ولی عزیزم خواهشا استرس نگیر نترس ممنونم فدات شم . چشمت سلامت خواهر  😘چون مستقیم روی بچت تاثیرداره ادم استرسی میشه

تمام تلاشمو دارم میکنم واقعا که افسردگی و استرس نداشته باشم . ولی واقعا سخته . آدم یه روزش تهوع داشته باشه چقد بده . شما فک کن الان هفت ماهه اینجوری ام . 

2714
خدا بهتدصبر بده چرا انقدر سخت علتش چیه

واقعا نمیدونم . دکترم میگه جزئه موارد نادره ک تا بعد از پنج ماه هنوز ادامه داره . حتی بعد از زایمانم ممکنه باشه . 

البته من دوقلو بارداربودم یکیشون انگار قلبش تشکیل نشد از بین رفت . 

آره درکت میکنم الان چند هفته ای زایمانت کی هست

هفته ۲۸ ام . تو سونو تاریخ زده ۱۴ آبان . دکترمم بشدت رو طبیعی اصرار داره . منم واقعا قدرت تحمل دردم اومده پایین . 

واقعا نمیدونم . دکترم میگه جزئه موارد نادره ک تا بعد از پنج ماه هنوز ادامه داره . حتی بعد از زایمانم ...

منم تا سه روز بعد از زایمانم ویار داشتم استفراغ شدید اما نه دیگه اندازه شما دیمترون میخوردم بهتر میشدم

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
تمام تلاشمو دارم میکنم واقعا که افسردگی و استرس نداشته باشم . ولی واقعا سخته . آدم یه روزش تهوع داشت ...

میفهمم ولی ایده ای که به ذهنم میرسه عوض فک کردن به این چیزا عکس نی نیای نازو ببین اینجوری بهتر تحمل میکنی     

2706