2733
2734

سلام هفته پیش شوهرم گفت تااخرماه پول نداریم منم واس اینکه غرورش نشکنه گفتم فداسرت ولی چون مسافرت خونه مادرشوهربودیم یخچالم نه گوشت نه مرغ خالی خالی بود...حالافک کن منم میگم یه هفته گشنگی بکشیم...حامله...کل شبوبیدارموندم گریه کردم بعدصبح به شوهرم گفتم ماخیلی ولخرجیم گوشت گوسفندمیخوریم درحالیکه پدرشوهرم پاسدارن گوشت گوساله میخورن حالابخدادرکل ماهی یک کیلوگوشت گوسفندداشتیماولی بهش گفتم بجاش گوشت برزیلی بگیردویاسه کیلوبگیرباهمین پول بجای روغن حیوانی هم ازمایع استفاده کنیم اخه خیلی سنتی ان اصلابیزارن ازروغن مایع وجامدبعدم گفتم منم دیگه دکترای بارداری هرماهمونمیرم بچه دست خداس سالم بدنیامیادان شالله شوهرم گفت باشه...بعدش عصردوستش زنگ زددیروزشم زنگ زده بودکه میخوایم بیاییم خونتون دیروزوپیچوندم امروزشوهرم گفت زشته بگیم بیان منم خونه نامرتب بودهیچ میوه ای هم نداشتیم داشتم مرتب میکردم غرمیزدم هی گفتم مردم چقدربیشعورن عوض اینکه مهمونی وشب نشینی میخوان خودشون دعوت کنن بی دعوت میرن خونه دیگران...اصلانمیفهمن تواین اوضاع اقتصادی ماهم بی پولیم عوض اینکه گره بازکنن گره بیشترمیکنن خلاصه اولش شوهرم هی تاییدکردیهوحرصی شدگفت ساکت شوالان زنگ میزنم میگم نیان منم ازحرصم گفتم بهتر...شوهرم بعدش دعواروشروع کرد اره چون توخسیسی زندگی من بی برکته چون تو...منم بهم برخوردعوض اینکه تواون یه هفته باحاملگیم باهاش راه اومدم غذای درسو حسابی نخوردم عوض قدرداتی زد توسرم منم هی فحش دادم ودعوابالاگرفت...یه هفته قهربودیم تاامروزمن یه سفرنصف روزه رفتم الان که برگشتم دیدم یه چیزی شبیه گل رومیزه البته ازدوردبدم نرفتم سمتش قلبم ازش خیلی شکسته ابن یه هفته علاوه برگشنگی سنگینی حرفاشم اذیتم کرد....بنظرتون چکارکنم اشتی کنم یانه....اصلاازش راضی نیستم باخودم گفتم بااون حرفایی که زدحتی طلاهم بخره نمی بخشمش الانم اگرببخشمش واشتی کنم ازدلم بیرون نمیره چیکارکنم کمک کنید....ببخشیدطولانی شد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آشتی کن بره دیگه خودتم میگی غرغر میکردی همه مونم میدونیم که مردا از غر زدن بدشون میاد ...آشتی کن با اعصاب خودتم بازی نکن

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2728

اگر اومد جلو غرورشو زیرپا گذاشت گفت ببخشید عصبانی بودم و منطقی توضیح داد نه برای یه گل یعنی ارزش شما یه گله که بده و سکوت کنه باید بدون غرور بیاد از دل خانومش دراره 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76

شوهرت باید درک کنه شما حامله ای باید بیشتر از همیشه به خودت برسی.

پول ندار م یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مردا از غر غر و تکرار حرف بدشون میاد وقتی یک بار گفتی حرفتو تائید کرد برای چی ادامه اش دادی؟

درضمن مهمون حبیب خداست میگن اگه خودت دعوت کردی باید براش سنگ تموم بذاری اگه خودش اومد هر چیزی که داری 

2738

تووو این شرایط اقتصادی به شوهرت حق بده.بنظرم باقهرو کینه  ودادوبیدادنمیشه چیزی رو حل کرد بجاش منطقی ومحکم حرف بزنین

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که بمن عطا کردی شکرت🌹🌹

خودت سمت گل روی میز نرو. بذار گلو با دستاش برات بیاره معذرت بخود. وگرنه اینجوری معذرت خواهیی تو لفافه که گلو گذاشته روی میز فایده نداره! حداقل باید به خودش زحمت بده ازت معذرت بخواد!

2706