2410
2713

ما تازه دیروز فهمیدیم نی نی مون دخمله ، هشت بهمن هم به دنیا میاد ایشالا ... امروز منو باباش تو طالعش خوندیم که ... که کاش نمیخوندیم وحشت کردیم خیلی چموش و غیر قابل پیش‌بینی و غیر قابل کنترل هستن و خیلی دمدمی مزاج و زیرک و زبل و حسود و آب زیر کاه و ....خودخواه .... بماند از چیزای دیگه که خوندم ،فقط این تیکه اش رو بگم که گفته بود والدین بچه های بهمنی بیشترین کلمه ای که استفاده میکنن اینه که لطفا کمکم کنید !!! وای خانم ها خیلی ترسیدم یعنی قراره بچه اینقدر شیطون داشته باشم ؟! شمام بچه بودین اینطوری بودید ؟! الان چطوره اوضاعتون ؟! خصوصیات اصلی تون که همه ازتون میگن چیه ؟! گروه خونیتون شنیدم اکثرا O هست ، درسته ؟! ما احتمالا این تنها بچه مون هست ، امیدوارم وحشت نکنم از بچه دار شدنم ! تازه اینم شنیدم اکثر دختر بهمنی ها خوشگلن ، راست میگن ؟! 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

من سه تا خواهر بهمنی  دارم یکی از یکی عزیز تر و تنها چیزی که درباره همه ی بهمنیا صدق میکنه اینه که (از دل برود هر آنکه از دیده برفت) 

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

البته شیطنت هم که الله اکبرخدا صبرت بده

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

دکتر 40 هفتگیتونو گفته 8 بهمن ممکنه زودتر زایمان کنید ودی بشه بچتون

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

وا چ ربطي داره يني همه بهمنيا اينطورين:|

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
من سه تا خواهر بهمنی  دارم یکی از یکی عزیز تر و تنها چیزی که درباره همه ی بهمنیا صدق میکنه اینه ...

وای دقیقا اینم خوندم ضرب المثل معروفشونه ، گروه خونیشون چیه ؟! خوشگلن ؟! ازدواج کردن ؟!

2714

راس میگه خواهرشوهرامن بهمنی ان وحشی ان وچشموش😂😂😂.بچه خودمم احتمالا بهمنی میشه.ولی شوهرم بهمنیه گروه خونیش abهست.بسیار آرام مقتدر باعرضه .ایناهمش چرت وپرته 

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍

چه فکرای عجیبی میکنید.دعا کن فقط سالم باشه همین.

تو پشیمون شی خدایی نکرده خدا قهرش بگیره......

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
دکتر 40 هفتگیتونو گفته 8 بهمن ممکنه زودتر زایمان کنید ودی بشه بچتون

آره خب ولی باز ما بنا رو میذاریم رو اون اصولی به دنیا اومدنش

2706