2737
2734

دکتر این قرص رو بعد از عمل واریکوسل داده تا مصرف کنم . میخواستم بدونم کسی از این قرص اطلاعاتی داره ایا جواب میگیرم با مصرف این قرص؟

گیر نمیاد

منم اول دنبالش بودم پیدا نمیکردم میگن قرص خیلی خوبیه و خیلی کم یاب هستش و الان خیلی کمتر میاد . داروخونه های خیلی معروف دارن . شما کدوم استان هستید .    بندرعباس  و رشت داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوس پسر من اسمش چنگیزه اصلا از اسمش خوشم نمیاد بش گفتم عوض کنه😟خانومتون چجوری بااین اسم کناراومد😟ب ...

اسم مستعارشه توسایته😐 

بعدمیگن جک نسازین که دخترا...

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738
اگه بندر عباس یا رشت کسی رو دارید تا بهتون ادرس بدم بتونید بگیرید قیمتشم ۲۷۰ هستش سرتونو کلا نزارن ب ...

سبام ببخشید شما از کدوم داروخونه خریدین اخه دکتر واس شوهر دوستم نوشته چند تا داروخونه رفت پیدا نکرده بود تازه خریدین قیمتش دویست و هفتاد؟؟

سبام ببخشید شما از کدوم داروخونه خریدین اخه دکتر واس شوهر دوستم نوشته چند تا داروخونه رفت پیدا نکرده ...

سلام . وقت بخیر . 

تو بندر عباس داخل اول کوچه بعد حرم سید مظفر بغل درمان ام لیلا داروخونه جالینوس . 

رشت . چهار گلسار  روی خیابان نواب زیر پل هوایی عابر اسم داروخونه یادم نیست . 

اگه دسترسی نداشتین بع این دو تا استان من و همسرم اخر شعریور احتمالا میریم رشت خواستین بگید براتون میگیریم . یا اگه پیدا نکردین خبر بدین من به همکارا بگم تو بندر عباس بپرسه اگه داشت براتون بگیرن و بفرستن البته خودمم تا ده روز دیگه میرم بندرعباس . قیمت من یک ماه پیش خریدم ۲۷۰  یا ۲۷۳  هزار تومان دقیق یادن نیست ولی بیشتر از این نبود و تعدادشم ۹۰ عدد داخل قوطیش بود . البته این هم بگم من که عمل واریکوسل انجام دادم و الان یک ماهه که این قرص رو مصرف میکنم دیروز ازمایش دادم هیچ تاثیری برای من نداشت هیچ تازه بدتر هم شدم . حالا باز معلوم نیست از قرصه از عمل هستش یا از چیز دیگه ولی دکتر گفت بزار سه ماه از عمل بگذره . بعد ازمایش بده . خودمم موندم والا

سلام . وقت بخیر .   تو بندر عباس داخل اول کوچه بعد حرم سید مظفر بغل درمان ام لیلا داروخون ...

ممنون از راهنماییتون مثل اینگه دیروز رفتن خریدن از همین داروخونه جالینوس دویست و چهل و هشت..واقعا متاسفم ان شاالله بعد از سه ماه بهتر بشین..منم شنیدم خیلیا بعد عمل بدتر میشن باید خیلی رعایت کنن شرایطو

ممنون از راهنماییتون مثل اینگه دیروز رفتن خریدن از همین داروخونه جالینوس دویست و چهل و هشت..واقعا مت ...

جدی ؟ من نشنیده بودم  که بعد عمل بدتر میشن . کسی میناسید که اینطوری بدتر شده بود بعد چیکار کرد ؟

ممنون از راهنماییتون مثل اینگه دیروز رفتن خریدن از همین داروخونه جالینوس دویست و چهل و هشت..واقعا مت ...

۲۴۸ تومن نیست پس احتمالا یه قرص دیگست چون من خودم رفتم خریدم و قیمت بندر عباس با رشت هم یکی بود 

2706