2737
2739
عنوان

دعای نی نی سایتیای مهربون....

368 بازدید | 41 پست

سلام بچه هامن تادوساعت دیگه بایدبرم سونوقلب...توهشت هفته ام.....توروخدابرام دعاکنیدقلبش تشکیل شده باشه بچم.....خیلی دوستش دارم❤☀☀☀❤

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

دعاکنیدصدای قلب کوچولوشوامروزبشنوم❤❤

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام خانومی . استرس نداشته باش مطمئن باش قلب نی نی سالمه سالمه💖💖💖

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

عزیزم ان شالله تشکیل شده بد به دلت راه نسار منم استرس داشتم 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
ان شاءالله قلب تشکیل شده باشه اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مرسی عزیزم

2738
سلام خانومی . استرس نداشته باش مطمئن باش قلب نی نی سالمه سالمه💖💖💖

انشالله گلم...انشالله❤❤❤❤

ایشلا امروز صدای قلب کوچولو شو میشنوی 😍😍😍😍

انشالله ....

عزیزم چه حس خوبی داری.

ان شا الله که سالمه سالمه مگه میشه خدای بزرگ جنین و بدون قلب تو رحم بذاره؟ خدا بزرگه 

شماهم برامن دعا کن 

راستی اخرین پری تون کی بود تیکر هامون یکیه انگار

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
ایشالله بشنوی صدای قلبشو استرس نداشته باش

انشالله عزیزم

عزیزم چه حس خوبی داری. ان شا الله که سالمه سالمه مگه میشه خدای بزرگ جنین و بدون قلب تو رحم بذاره؟ خ ...

مرسی گلم....انشالله....دوم تیرگلم

2706