2726
عنوان

دارم از خجالت اب میشم 😰😥

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 28 پست
مراقب باش دوباره تپلوی خوش هیکل نشی

قراره بشم ب زودی 😭😭😭چون ضعیف شدم شوهرم نمیزاره رژیم بگیرم الانم تو این دوران همش شیرینی های جورواجووووور

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یدونه شیرینی هم از طرف من بخور😭😭من تو رژیمم😭😭

باشه گرچه منم خیلی وقته رژیم ندارم 😭

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2728
خوبه ك خوش بگذرون خداروشكر چ ادماي فهميده اي هستن

اره خیلی محترمن..

فعلا جای خواهرت لذت ببر تا بعدها که اذیتاشون شروع شد افسوس نخورین

خخخخخخ همچین ادمایی نیستن...خواهرم خوب باشه اینا که دارن واسه خواهرم جونشونو میدن

احسنت ب ادب و شعور خانواده داماد  خجالت نداره ک بعدا شما هم  ب نحو دیگه جواب محبت شو ...

واقعا خیلی باشخصیتن بااینکه خانوادشون تحصیلات انچنانی ندارن... خانوادم که سخت گیر بودن وقتی دیدن چقدر محترمن اوکی دادن

برای آزمایش چرا رفتی همراهشون ؟    

اینجا همراه عروس دوماد میرن مگر اونایی ک خیلی روشنفکرن

خخخخخخ همچین ادمایی نیستن...خواهرم خوب باشه اینا که دارن واسه خواهرم جونشونو میدن

ایشالا تا تهش همینجور باشه.دعا میکنم خواهرت خوشبخت بشه. همیشه دلش شاد، لبش خندون و جیبش پر پول باشه.

برا من که که اولاش تا کمر خم میشدن وقتی میدیدنم. اسمم از دهنشون نمی افتاد ولی با تمام خوبیایی که بهشون کردم الان چشم دیدنم رو ندارن

ایشالا تا تهش همینجور باشه.دعا میکنم خواهرت خوشبخت بشه. همیشه دلش شاد، لبش خندون و جیبش پر پول باشه. ...

فدات بشم عزیزم... مهم نباشه واست مهم خودت و شوهرتین.. منم خانواده شوهرم خوب بودن هنوزم خوبن و بی ازار..انشالله واسه خواهرمم همینه ولی حق باتو هم هست اکثر خانواده شوهرها اوایل خوبن بعدها خون عروسوتو شیشه میکنن و تو ظاهر نشون میذن که ما واسه عروس جونمونو میدیم

[QUOTE=66509601]اینجا همراه عروس دوماد میرن مگر اونایی 

ما تهرانیم اون مرکز بهداشتی هم که رفتیم با وجود اینکه خیلی شلوغ بود همه تنها بودن

چه جالب !!ربطی به روشن فکری نداره دو نفر آدم که از هر لحاظ به نظر خودشون به بلوغ روحی و جسمی رسیدن که تصمیم دارن مستقل بشن بعد واسه آزمایش خون که ساده ترین کار همراه میبرن با خودشون

[QUOTE=66509601]اینجا همراه عروس دوماد میرن مگر اونایی  ما تهرانیم اون مرکز بهداشتی هم که رفتی ...

دقیقا... منم میگم چه لزومیه همراه داشته باشن... ما تا ازمایشگاه رفتیم چون اشنا داشتیم جوابو زودتر گرفتیم... مشاوره رو تنها رفتن خودشون

گروگان گرفتن

کاش گروگان میگرفتن... دارم از خجالت میمیرم 😭😭😭😅😅😅😅