2737
2734

یکی از بهترین سایتا برای دانلود اسون همراه با زیرنویس فارسی سایت"پروموویز"

تقدیم ب طرفدارای سریال کره ای عالیه حتما اگه خاستین دان کنین برین این سایته 😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چندتا اسم سریال قشنگ بگید

جدیدترین سریالی ک دیدم سریال"تو هم انسانی "فوق العادع قشنگه .

وارثان-پسران برترازگل-بوسه ی شیطنت امیز-یو ار بیوتی فول-رویای بزرگ-اصالت یک مرد محترم.

از اینا فق دوتاشونو دیدم  خیلی قشنگن 😁

2731

بری تو سایت "پروموویز " ی جدول پراز ژانر های مختلف میاد واسه  هرسالی که بخای انتخاب میکنی سریال ساخت همون سال با همون ژانری ک انتخاب کردی میاد خیلی خوبه 

البتع فک کنم بیشتریا خابیدن یا حوصلع ندارن ب هرحال خاسم معرفی کنم  ک شمان لذت ببرین 😁

بری تو سایت "پروموویز " ی جدول پراز ژانر های مختلف میاد واسه  هرسالی که بخای انتخاب میکنی سریال ...

السا؟؟؟ من فیلم چندتا انتخاب کردم دانلود کنم لینک دانلود ندارن؟؟ واسه توعم اینجوریه؟؟؟؟ 

2738
السا؟؟؟ من فیلم چندتا انتخاب کردم دانلود کنم لینک دانلود ندارن؟؟ واسه توعم اینجوریه؟؟؟؟ 

چ سریالایی انتخاب کردی اگه تو سایتشون قرار داده باشن حتما لینکش هست با سرور های مختلف ک ب انتخاب خودت دانلود میکنی زیرنویسشم جدا دان میکنی تو همون صفحه 

ن عزیزم واسه من درسته لینکش بالا میاد

وقتی زدی پروموویز  رفتی تو سایت سریالا با عکسش برات بالا میاد بعدش بالای هر عکسی اسم فیلمشو زده میزنی روش میری تو سایت دانلود جزعیات سریال همش همراه با عکس اونجا زدع  میای پایین تر لینکاش هس با سرورای مختلف ابی رنگ موفق باشی

اگه خاسی از خوب بودن فیلم مطمعا بشی حتما نظراتو بخون پایین صفحه دانلود زده 

موفق باشی 😉😉😉

2706