2726
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه قسمت دیگه هم باید داشته باشه

اگه فردا ازمایش خون بدم اگه سقط کرده باشم مشخص میشه؟ بتا تو آزمایشم میاد پایین؟ بعد من خیلی خونریزی کمی دارم بعد خونریزیم همراه با مایع زرد رنگی هست خیلی هم تب و لرز دارم من فیط میخوام مطمئن بشم که سقط کردم یا نه چون سن بارداریم کم بوده سونو نشون نداده و سقط نشده ؟ 

2728
اگه فردا ازمایش خون بدم اگه سقط کرده باشم مشخص میشه؟ بتا تو آزمایشم میاد پایین؟ بعد من خیلی خونریزی ...

بله عزیزم ازمایش  بدی معلوم  میشه .بنظرم حتما برو دکتر  چون تب و لرز داری .یه وقت عفونت نگیری

عزیزم شما با قرص سایتوتک سقط کردید تب و لرز و گرفتگی عضلات و ادرار همراه با درد از عوارض قرصه معمولا یک ماه طول میکشه تا بتا سطحش به صفر برسه . بارداری در 4 هفته و 5 هفته فقط با سونو واژینال قابل رویته سعی کن سونو واژینال بدی و اگر بقایا داشتی دکتر بهت قرص میده تا دفع بشه اگر نشد باید کورتاژ بشی . درضمن شما احتمالا هفته 4 بارداری باید باشی و بافت باید دفع کنی . از همه مهمتر اینه که چون عمدا سقط کردی باید دیه بدی .

موفق باشی

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
عزیزم شما با قرص سایتوتک سقط کردید تب و لرز و گرفتگی عضلات و ادرار همراه با درد از عوارض قرصه معمولا ...

سلام ممنون ‌. تمام عوارصشو دارم امروز دکتر بهم قرص متیل اورگونوین داد با دو تا امپول که تزریق کردم الان جلوی شکمم سفت شده و همون یه دره خونریزیم که داشتم داره قطع میشه . 

بله عزیزم ازمایش  بدی معلوم  میشه .بنظرم حتما برو دکتر  چون تب و لرز داری .یه وقت عفو ...

حالت تهوعم دارم اما تب و لرزم خیلی شدیده امشب دکتر دوتا امپول متیل اورگونوین تزریق کرد خیلی بیحالم 😭