2726

بچه ها من امروزم یه مشاور دیگه رفتم هردوشون میگن باید با شوهرم صحبت کنن امروز مشاوره منطقی تر بود فقط دعا کنین شوهرم راضی بشه بیاد

خیلی حالم بده 😢😢نمیتونم با شوهرم حرف بزنم ولی مجبورم فعلا صبر کنم 

فقط خواستم حرف بزنم باهاتون سبک بشم دعا کنین برام

فقط خودمم و حرفایی که تو دلمه خیلی حالم بده اصلا نمیتونم بگم چقدر که باور کنین 

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو زندگیم سختی زیاد کشبدم نمیزارم به این راحتی زندگیم از دستم بره دعا کنین بتونم حالا به هر طریقی یا با جدا شدن یا با زندگی کردن باهاش بتونم ارامش داشته باشم زندگیم سامون بگیره

سلام عزیزم ب شوهرت گفتی که میدونی با کسی در ارتباطه

نه فعلا مشاورم گفته دست نگه دارم و عادی باشم منم مجبورم صبر کنم

به مشاورم اعتماد کردم چون از چندنفر سوال کردم گفتن این مشکل خیانت چندبار به هرنحوی حل کرده

نه که بگه بمون زندگی کن نه میگه من حرف میزنم باهاتون جلسه بعد بهت میگم

عزیزم خیلی صبوری 

ان شاالله کارت حل بشه و اون چیزی ک به نفعته اتفاق بیوفته 

منم چشیدم طعمشو . خیلی سخته. خیییللللی 

با تمام وجودم درکت میکنم 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
نه فعلا مشاورم گفته دست نگه دارم و عادی باشم منم مجبورم صبر کنم به مشاورم اعتماد کردم چون از چندنفر ...

خب پس به چه بهونه ای میخوای ببریش باید ی بهونه ی خوب جور کنی که بیاد 

عزیزم خیلی صبوری  ان شاالله کارت حل بشه و اون چیزی ک به نفعته اتفاق بیوفته  منم چشیدم طع ...

دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندارم😭😭😭😭

من نمیخوام  برای بار دوم بخاطر یه زن هرزه زندگیم از دستم بره من شوهرمو دوست دارم لز خدا میخوام کمکم کنه تا بتونم برگردم به زندگی

اگرم صلاحه که جدا بشم کمکم کنه بتونم زندگی مستقل داشته باشم دیگه نمیتونم خونه بابام بمونم

خب پس به چه بهونه ای میخوای ببریش باید ی بهونه ی خوب جور کنی که بیاد 

همونطور که گفتم اخلاقش این دوماه یعنی بعد از قطع ارتباط با این زنه کلا عوض شده و خیلی محبتش زیاد شده

واسه همین میگم من نگرانم و از تغییر رفتارت متعجب میخوام بیای مشاوره تا قبل از رفتن به خونمون هردومون حالمون خوب بشه و خیالمون راحت

فقط دعا کنین بیاد

میگم یعنی الان هم با خانومه در ارتباطه یا قبلا بوده ؟؟؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2706