2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا  آموزشگاه سفیر نزدیک ما هست پس حتما برم سفیر سفارش به عنوان مدرس زبان برای من سطحح خیلی ...

اخه من کلاس زیاد رفتم معلمه تا وارد میشه انگلیسی صحبت میکنه من هول میشم   من میخوام از صفر صفر شروع کنم  

2720
درست مثل من باید از اي بی سی دی شروع کنیم😂

من از بازار چندتا برنامه دانلود کردم از سطح پایین میتونی توخونه تمرین کنی

من از تو بدترم زیر صفرم

تا حالا کلاس نرفتم

اعتماد به نفسم پایینه میترسم یاد نگیرم

2714
ب جای کتاب کارتون ببین  کارتون خیلییییی خوبه  دانلود کن ببین زبان اصلی باشه

متاسفانه ارشدزبانم اماچندساله زیان بخاطراعتمادنفسم گذاشتم پایین الان گاهی کارتن میبینم ،امالهجه ومکالمم افتضاحه نمتونم جایب تدریس کنم.چکارکنم بنظرت؟

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
متاسفانه ارشدزبانم اماچندساله زیان بخاطراعتمادنفسم گذاشتم پایین الان گاهی کارتن میبینم ،امالهجه ومکا ...

تو خونه با خودت حرف بزن

تنها راهش اینه خجالتو بذاری کنار 

من تو خونه گاهی وقتا با شوهرم انگلیسی صحبت میکنیم 😂 واسه تقویت 

خدایا شکرت ❤❤❤
من تافل دارم  مدرس زبان هم هستم باید بری آموزشگاه اونا تعیین سطح میکنن خودشون میگن از کجا شرو ...

سلام عزیزراسش من زبانم خوب نیس و امکان رفتن ب کلاسو ندارم.میخوام شروع کنم کم کم ک ی مدرک معتبر بگیرمتابعدابرادکتر ب مشکل نخورم ان شالله.ازکجاشروع کنم ب نظرت

سلام عزیزراسش من زبانم خوب نیس و امکان رفتن ب کلاسو ندارم.میخوام شروع کنم کم کم ک ی مدرک معتبر بگیرم ...

سلام عزیزم تو خونه کار کن فیلم های زبان اصلی ببین کتاب بگیر خودت تو خونه کار کن . 

خدایا شکرت ❤❤❤
2706