1428
1363

آموزشگاهای معتبر

تو تهران من برای آیلتس آفرینش رفتم

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست،تا ندانند حریفان که تو منظور منی...دیگران چون بروند از نظر از دل بروند،تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی....
من تافل دارم  مدرس زبان هم هستم باید بری آموزشگاه اونا تعیین سطح میکنن خودشون میگن از کجا شرو ...

چقدر،عالی خوشبحالتون 

من سطحم خیلی پايينه و زیاد علاقه ندارم ولی به خاطر درسم باید بگيرم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
من تافل دارم  مدرس زبان هم هستم باید بری آموزشگاه اونا تعیین سطح میکنن خودشون میگن از کجا شرو ...

عزیزم من اصلا زبانم خوب نیست  میخوام از صفر شروع کنم که خوب یاد بگیرم و روون صحبت کنم   سفیر بهتره یا کیش برم  

پس قدم اول برم آموزشگاه معتبر  چقدر زمان میبره برای منی که سطحم پايينه

بستگی داره چقد سطحتون پایین باشه و استعداد یادگیریتون چقد باشه 

از شیش ماه تا یک سال 

من دخترداییم الان دوسال شده میره کلاس ولی هنوز نتونسته بگیره

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست،تا ندانند حریفان که تو منظور منی...دیگران چون بروند از نظر از دل بروند،تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی....
عزیزم من اصلا زبانم خوب نیست  میخوام از صفر شروع کنم که خوب یاد بگیرم و روون صحبت کنم   سف ...

سفیر خیلی خوبه 

خودمم سفیر بودم

خداجونم همیشه هوامو داشتی . مواظب فندوقم و باباجونو مامان جونش باش 😊😘
1394
پس منم دوسال در نظر بگیرم با این هوش سرشارم😉

اتفاقن یادگرفتن زبان انگلیسی خیلی راحته با اینهمه فیلم و آهنگی‌که هست

فقط علاقه و‌پشتکار میخاد

1387
واقعا  آموزشگاه سفیر نزدیک ما هست پس حتما برم سفیر سفارش به عنوان مدرس زبان برای من سطحح خیلی ...

سفیر بری زود رات میندازن 

خداجونم همیشه هوامو داشتی . مواظب فندوقم و باباجونو مامان جونش باش 😊😘
واقعا  آموزشگاه سفیر نزدیک ما هست پس حتما برم سفیر سفارش به عنوان مدرس زبان برای من سطحح خیلی ...

اخه من کلاس زیاد رفتم معلمه تا وارد میشه انگلیسی صحبت میکنه من هول میشم   من میخوام از صفر صفر شروع کنم  

1331