1861
1823

آموزشگاهای معتبر

تو تهران من برای آیلتس آفرینش رفتم

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".
من تافل دارم  مدرس زبان هم هستم باید بری آموزشگاه اونا تعیین سطح میکنن خودشون میگن از کجا شرو ...

چقدر،عالی خوشبحالتون 

من سطحم خیلی پايينه و زیاد علاقه ندارم ولی به خاطر درسم باید بگيرم

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825
من تافل دارم  مدرس زبان هم هستم باید بری آموزشگاه اونا تعیین سطح میکنن خودشون میگن از کجا شرو ...

عزیزم من اصلا زبانم خوب نیست  میخوام از صفر شروع کنم که خوب یاد بگیرم و روون صحبت کنم   سفیر بهتره یا کیش برم  

پس قدم اول برم آموزشگاه معتبر  چقدر زمان میبره برای منی که سطحم پايينه

بستگی داره چقد سطحتون پایین باشه و استعداد یادگیریتون چقد باشه 

از شیش ماه تا یک سال 

من دخترداییم الان دوسال شده میره کلاس ولی هنوز نتونسته بگیره

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".
عزیزم من اصلا زبانم خوب نیست  میخوام از صفر شروع کنم که خوب یاد بگیرم و روون صحبت کنم   سف ...

سفیر خیلی خوبه 

خودمم سفیر بودم

قراره ۹۹/۹/۹ ب آرزوم برسم 😍😍😍😍 استارت میزنیم برای خرید ی خونه ی خوجمل 😍😍😍😍
1846
پس منم دوسال در نظر بگیرم با این هوش سرشارم😉

اتفاقن یادگرفتن زبان انگلیسی خیلی راحته با اینهمه فیلم و آهنگی‌که هست

فقط علاقه و‌پشتکار میخاد

1826
واقعا  آموزشگاه سفیر نزدیک ما هست پس حتما برم سفیر سفارش به عنوان مدرس زبان برای من سطحح خیلی ...

سفیر بری زود رات میندازن 

قراره ۹۹/۹/۹ ب آرزوم برسم 😍😍😍😍 استارت میزنیم برای خرید ی خونه ی خوجمل 😍😍😍😍
واقعا  آموزشگاه سفیر نزدیک ما هست پس حتما برم سفیر سفارش به عنوان مدرس زبان برای من سطحح خیلی ...

اخه من کلاس زیاد رفتم معلمه تا وارد میشه انگلیسی صحبت میکنه من هول میشم   من میخوام از صفر صفر شروع کنم  

1845