1147
44
عنوان

خیلی ناراحتم طبقه یخچالم شکست 😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 35 پست
اشکال نداره توجه نکن ب حرفش چقد زود زود کثیف میکنی موقع گذاشتن ظرف و ظروف  و میو۶ ها دقت کن تا ...

مهمون زیاد میاد خونمون

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘
گیره  بغل هاش  که نشکسته،میتونی بری شیشه بری و اندازه بدی،برات یه شیشه پهن و محکم برات برش ...

اره هست واقعا مرسی اگه پیدا نکردم این کار میکنم مررررسی دوستی

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘

منم اوایل ازدواجم با غذاساز مشکل داشتم هی میشکستم...

شوهرم یه بار بهم اینجوری گفت جلوی مامانش منم قاطی کردم گفتم اصلا جهاز خودم دوست دارم بشکنم..😊😊😊

به یه تعمیر کار سفارش دادم وقتی رفت بازار برام پیدا کرد خرید...

بازم شکستم...😁😁😁😁

توام.. عیب نداره وقتی خریدی با شوخی بگو فدای سرم خوب شوهر سرم غر زدی فکر نکن یادم میره..🙄🙄🙄

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

اره هست واقعا مرسی اگه پیدا نکردم این کار میکنم مررررسی دوستی

فدات آره بابا همین کارو بکن...

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
1156

مرررسی بچه ها امیدوارم شدم ولی بیشتر از حرف های شوهر ناراحت بودم تااا یخچال

فداي سرت ك شكست 

اما كف يخچال از پلاسكوها از اين كف پوشاي يخچال دارن بخر پهن كن رو طلقاتش 

همونا كثيف ميشن فقط در بيار و بشور 

من اينكارو ميكنم 

قديما از سر شاخه هاى درختا كه كم كم سبز ميشد ميفهميديم داره بهار ميشه. امروز از سر خانم هاى ايرانى كه زرد ميشه ..
فداي سرت ك شكست  اما كف يخچال از پلاسكوها از اين كف پوشاي يخچال دارن بخر پهن كن رو طلقاتش  ...

کفپوش داره اما سوراخ سوراخه میره اون ور

منم همین چند روز پیش گلدون سرویس کریستالم که مال جهیزیم بود تو دستم شکست کف دستمم پاره کرد جوری که ر ...

اوووو شوهر من بود قاطی میکرد که هم گلدون شکستی هم دستتو پاره کردی

1140

پس بدون سوراخم داره پیدا کنم ازاونا بخرم  

اوووو شوهر من بود قاطی میکرد که هم گلدون شکستی هم دستتو پاره کردی

باید یه برخوردی داشته باشی این رفتارشو ترک کنه 

همونجا باید میگفتی یخچال شکست که شکست خدای نکرده دستم زخمی میشد خوب بود؟

برو خداروشکر کن خودم چیزیم نشد   

وای مال منم شکست..حالا شما تقصیری نداشتی من اسکول شیشه سرد رو بردم تو حموم شستم اب حموم گرم بود حواسم نبود رییییییز رییییزززز شد...شوهرم یادم نیس چی گفت ولی دل خودم سوخت یخچالمم نمیدونم نمایندگی داره یا نه کجاس رو نمیدونم😄😄

1114

تو دفترچه اش رو نگاه کن شاید داشته باشه