2733
2734

آیا کسی دبیری زبان انگلیسی توی استان خراسان رضوی قبول شده؟ یا حتی کسی بوده توی این رشته قبول نشده باشه از این استان؟ لطفا اگه اطلاعی از اقوامتون یا خودتون دارید کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالت چیه؟ من میشناسم کسی رو ولی تو استان خراسان نیست

میخوام بدونم توی رشته زبان انگلیسی کسی بوده؟ درصدهاش چطوری بوده؟ یا نمره مکتسبه ش چند بوده؟

2728
میخوام بدونم توی رشته زبان انگلیسی کسی بوده؟ درصدهاش چطوری بوده؟ یا نمره مکتسبه ش چند بوده؟

نمره اش ۴۰ بوده برای مصاحبه که رفته میگه حتی ۵۰ هم بوده ۵۰ ینی خیلی عالی زده بوده

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
نمره اش ۴۰ بوده برای مصاحبه که رفته میگه حتی ۵۰ هم بوده ۵۰ ینی خیلی عالی زده بوده

نه عزیزم منظورم مصاحبه نبود منظورم نمره علمی شخص بود...این اقوامتون رشته شون زبان انگلیسی بوده؟

نه عزیزم منظورم مصاحبه نبود منظورم نمره علمی شخص بود...این اقوامتون رشته شون زبان انگلیسی بوده؟

نمره ی علمی رو گفتم دیگه 

چیزی که توی  کارنامه ش نوشته بود نمره ی مکتسبه ۴۰  

2738
نمره ی علمی رو گفتم دیگه  چیزی که توی  کارنامه ش نوشته بود نمره ی مکتسبه ۴۰  

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی که جواب دادی ....بعد ایشون با این نمره قبول شدن؟ راستی نگفتی رشته شون زبان بوده؟

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی که جواب دادی ....بعد ایشون با این نمره قبول شدن؟ راستی نگفتی رشته شون زبان ...

اره زبان 

بلی قبول شد