2726
عنوان

قطع نشدن خونریزی بعد سقط ناقص

32873 بازدید | 46 پست

سلام دوستان

من جنین ۸ هفته ایم سقط شد. بعد سونو فهمیدم اندازه ۳۰ در ۱۶ میلیمتر بقایا دارم. دکترم بهم متیل ارگونین داد و گفت صبر کنم تا پریود بعدی که بقایا بیوفته.ولی  حالا که دو هفته از این حرف دکتر گذشته و من ۴ روز یک بار میوفتم رو دل درد خونریزی و بعد ترشحات چسبناک صورتی ازم میاد. هر دفعه ک خونریزی تموم میشه و این ترشحات میان فکر میکنم تموم شده. ولی باز دیشب خونریزی کردم. دوستان بنظرتون اگه منتظر شم ممکنه خونریزی قطع بشه و بعد پریود شم؟ یا برم سونو بدم. بخدا سر سقطش خیلی زجر کشیدم. میترسم بعد این همه درد کورتاژ بشم. تو رو خدا راهنمایی کنید یک ماهه که درگیرم.

🌷توکلتُ علی الله🌷
عزیزم دارو گیاهی بخور بذار کامل دفع شه چون میگی خونریزی داری احتمالا هنوز کامل دفع نشده

عزیزم اینقدر دارو گیاهی خوردم. که عطاری ک ازش خرید میکردم گفت بیشتر این نخور .کبد و کلیه ت اسیب میبینه. منم ترسیدم ادامه بدم. 

🌷توکلتُ علی الله🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینقدر دارو گیاهی خوردم. که عطاری ک ازش خرید میکردم گفت بیشتر این نخور .کبد و کلیه ت اسیب میبی ...

عه خوب پس عنبر نسا رو استفاده کن من همینجا دیدم ک میگفتن واسه بقایا ازش چند روز استفاده کردن ک کامل دفع شده منم خودمم امتحان کردم دیروزم رفتم سونو گفت کامل دفع شده ولی نمیدونم از عنبر بوده یا قبلش دفع شده ها ولی من دو روز استفاده کردم

2728

منم سقط کردم منتها با قرص و شیاف 

بعدش سونو دادم گفت بقایا داری که دکترم گفت این دیگه چیزی نیست بهتره کورتاژ کنی 

بعد از کورتاژ تمام دردم رفت فقط دو روز ی کم توی دلم درد میکرد یک هفته هم لک داشتم فقط 

بعدشم پاک 

به نظرم ی دکتر دیگه برو اگه میتونی کورتاژ کن ی وقت خدای نکرده چسبندگی رحم یا مشکلات دیگه برات پیش میاد 

با کورتاژ کامل رحمت تمیز میشه و مطمعنی دیگه 

هفته ت هم پایین بوده بیشترشم دفع شده این دیگه چیزی نیست که بخاد آسیب بزنه 

عه خوب پس عنبر نسا رو استفاده کن من همینجا دیدم ک میگفتن واسه بقایا ازش چند روز استفاده کردن ک کامل ...

شما چند هفته تون بوده.؟ بعد چه مدت همه چی دفع شد؟ من که نزدیک یک ماهه درگیرم و کامل دفع نشده. عنبرنسا رو نشنیده بودم. ولی اگر جواب داده استفاده میکنم حتما

🌷توکلتُ علی الله🌷
كورتاژ كه درد نداره برو دكتر بقايا زياد بمونه عفونت لگن ميگيري

نه عزیزم اصلا بخاطر دردش نیست. با دردی ک من سر سقط کشیدم. دیگه پوستم کلفت شده. فقط دوست ندارم بعد این همه زجر که بخاطر کورتاژ نکردن کشیدم اخرش کارم ب کورتاژ برسه. اخه دکترم از عوارضش ترسوندم. نه که بارداری اولم بود...

🌷توکلتُ علی الله🌷
منم سقط کردم منتها با قرص و شیاف  بعدش سونو دادم گفت بقایا داری که دکترم گفت این دیگه چیزی نیس ...

مشکل اینه دکتر من اصلاااا با کورتاژ موافق نیست و بهم گفته صبر کن. در صورتیه که من همچنان خونریزیم چند روز یکبار شروع میشه. شما هم بارداری اولتون بود؟

🌷توکلتُ علی الله🌷
عزیزم کی سقط کردی که هنوز خون ریزی داری؟ منم بعد سقطم دو هفته خون ریزی داشتم  تو سونو اول گفت ...

من تقریبا یک ماه پیش سقط کردم. دو هفته پیش گفت هنوز بقایا داری. توی این دو هفته هم همش یک روز خونریزی میکنم چند روز لکه بینی و دوباره خونریزی همش این جریان تکرار داره میشه

🌷توکلتُ علی الله🌷
عزیزم آخرین بار کی سونو رفتی؟

اااااا. خوشبحالتون تموم شد پس راحت شدین. من که هنوز درگیرم و خیلی اذیتم. البته این جریان خوشبحال گفتن نداره...

من دوهفته پیش سونو دادم. 

میگم بقایا شما مثل لخته بود؟ اخه من چندتا لخته هم دفع کردم 

🌷توکلتُ علی الله🌷
2706