1351
1273

سلام .خوابم نمی برد همینجوری رفتم سر گوشی شوهرم که عکسارو ببینم یهو این پیانو دیدم ...

شما امروز زنگ زدی .کاری داشتی فردا پیام بده الهام هستم اهل سک سم 

وا

شاید خودش پیام بده برا تبلیغ خودش

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسرمه❤خودکشی برابر با مرگ نیست خواهرای نی نی سایتم این اشتباه و من کردم شما نکنید خودکشی یعنی ی درد بزرگ ب دردای دیگت اضافه کنی نکنید دوستان نکنید😞

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
1334

قرار نیست هرچی دیدی حتما متعلق به همسرت باشه. ممکنه تبلیغ باشه یا اشتباه شده باشه

من بودم اون کوهی که ، به چشمای تو کوچیکه 😔 منم من همون آغوشی که یه روزی خونت بود 😏من بودم آی دیوونه حیف یادت نمیمونه یادت رفته این آدم یه روز دیوونت بود🙁

من مورد زیاد دیدم که برای خانوم ها هم این پیام اومده

شماره ش رو بردار. از‌گوشی همسرت هم پاک کن پیام رو

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
1308
1331