2726
عنوان

چشم سوم و آموزش های آن

| مشاهده متن کامل بحث + 31386 بازدید | 69 پست
با مطالعه دقیق و درست با هدف خیر می تونید چشم سومتون رو باز کنید و زندگیتون رو عالی مدیریت کنید

سلام من چشم سومم یا بستس یا ضعیف من هیچی درموردش نمیدونم فقط همین چیزایی ک خودتون گفتید ولی میخوام بازش کنم چطور میتونم واقعا دلم میخواد چشم سوممو باز کنم لطفا اینکه چطور باز میشه رو توضیح بدید و همینطور عوارضش ممنون میشم.چون گشتم ولی زیاد نتوستم برنامه ایی چیزی پیدا کنم ک یاد بده چجوری چشم سوممو باز کنم

😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام به اعضای محترم ، و همه کسایی که اومدن تا حقیقت رو بفهمن...

عزیزای من

خواهش میکنم توجه کنید که قدرتی در درون شما وجود داره که تمام هستی درحال گفتن همین موضوع به شما هست... 

شما قدرت های بسیاری در وجود خودتون دارید 

و اما مختصرا این قدرتی که بیان کردید به اسم چشم سوم...

اکثریت این مواردی که بیان شده در نشانه ها ، بله حقیقت دارن... 

طرف صحبت من با کسانی هست که اول راه هستن و میخوان تصمیم بگیرن و معمولا اینجوری میپرسن !! باز کنیم یا نه !!!!

اولا خواهش میکنم ،یکم مراعات کنید لفظ رو راجع به پفک حرف نمی زید در مورد یک قدرت والای انسانی حرف میزنید

دوما این قدرت رو خداوند در وجود شما قرار داده برای درک آفرینش ! نه اینکه باهاش خیانت رو تشخیص بدید یا مثلا تو روابطتون دنبال یک حقیقت هستید و با این هدف بیاید ، و یا سایر اهداف زمینی دیگه....( شاید اشتباه میکنم دوستان من صرفا میخام ذهن یک سریا رو از اهداف زمینی که دارن دور کنم لزوما هدف چشم سوم این نیست اما قطعا روحانی هست و بسیار والا... )

این کار رو نکنید ...

شما فقط و فقط در مسیر درست زندگی قرار بگیرید و فقط با هدف رسیدن به خداوند این کار رو انجام بدید ، خداوند هرچیزی رو با حکمت و بامقدار مشخص به شما میده... اما اگه با مدیتیشن و سایر روش ها باز کنید ..... ممکنه چیزی رو ببینید که ظرفیت پذیرشش رو ندارید ، برای مثال حس کنید باد با شما حرف میزنه .... ممکنه دیوانه بشید و ...

هدفتون رو اصلا به دست اوردن این قدرت ها نزارید ، چون واقعا هدف این ها نیستن این ها فقط وسیله رسیدن به هدف هستن...

زندگی شهری به شما اجازه نمیده به ماه در هرجایی که هستید نگاه کنید ، اگر میتونید ، برید ببینید ، ماه چندین ملیون سال در مدار خودش ثابته با محاسبات وحشتناک دقیق ... چطور میتونید به طراح این سیستم محاسبات بگید خودم مقدارش رو میدونم ، خودم میدونم کی بازش کنم و چجوری؟

در مسیر خداوند قرار بگیرید

خداوند راهنمایی میکنه شمارو ، با دقت گوش بدید ، این راهنمایی هروز اتفاق میوفته ، برای شروع از ترک یک عادت بدتون شروع کنید ، برای مثال دروغگویی ، در راه ترک این عادت هست که به خدا نزدیک تر میشید ، اون به شما مقدار میده :) اگه چیزی رو به شما نشون بده قبلش ترس رو از شما میگیره :) اگه چیزی رو به شما بگه قبلش درکش رو به شما میده :) در این مسیر تنها میشید ! چون مردم نمیفهمن شمارو اون قبلش خلأ رو پر میکنه که تنهایی رو حس نکنید ... 

پیشنهاد من به همه دوستان اینه... فقط سعی کنید ادم خوبی باشید ، دنبال چیزای دیگه نرید چیزاییم که میخواید میاد... به قول ایه ای از قرآن ؛ و تو در اینجا گرسنه نخواهی ماند. 

دنبال این چیزا نرید ... چون خطرناک هست ممکنه مجنون بشید یا هرچیز دیگه خداوند با حکمت کاری رو میکنه اگر بخواد به شما چیزی رو بده بی دلیل نیست ....

سلام به اعضای محترم ، و همه کسایی که اومدن تا حقیقت رو بفهمن... عزیزای من خواهش میکنم توجه کنید که ...

درود

بنده با توجه به دسترسئ كه به اين قابليت دارم

و با خودشناسى و خداشناسى توانستم

چشم سوم خودم را رهـا كنم

با قسمتى از بيانات شما موافق هستم

و با قسمتى از آن ( خير ) . 

سلامت باشيد

ميــكآء آبـراهـامـيان / 🏠 : دوسلدورف