2737
2734
عنوان

چشم سوم و آموزش های آن

31415 بازدید | 69 پست

حتما تابه‌حال چیزهایی در مورد باز شدن چشم سوم و اثرات آن شنیده‌اید. همان‌طور که می‌دانید چشم سوم ( آجنا ) در بعضی افراد باز است. ما همیشه درباره قدرت پنهان در مغز انسان چیزهای بسیار زیادی شنیده‌ایم، مخصوصا درباره غده‌ی کوچکی به نام غده صنوبری یا پینه آل (Pineal gland) که در زیر نیمکره‌های مخ قرار دارد. این غده مخروطی شکل به دلیل استفاده ما از غذاهای فراوری شده و فلوراید موجود در خمیردندان و آبی که مصرف می‌کنیم حالت آهکی و سخت به خودش می‌گیرد. در مقاله‌های بعدی با بازده همراه باشید تا درباره چگونگی آهک زدایی از غده صنوبری و باز کردن مرکز انرژی آن که همان چاکرای آجنا یا چشم سوم است برای شما بیشتر سخن بگوییم.

چشم سوم چیست ؟

همه‌ی آدم‌‌ها چشم سوم یا چشم درون (آجنا) دارند که به آن‌ها توانایی می دهد چیزهایی را ورای دید اصلی‌شان درک کنند.

چشم‌سوم ( آجنا) بعضی آدم‌ها ضعیف و بسته و یرای بعضی دیگر قوی و باز است. با این حال، علايم باز شدن چشم سوم ( آجنا) یا به عبارتی دیگر فعال شدن چشم سوم ( آجنا) را می توان تشخیص داد.

در این جا ۱۲ نشانه باز شدن چشم سوم (آجنا) آمده است که به کمک آن‌ها می توانید پی ببرید چشم‌سوم شما همواره باز است.

ادامه دارد ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوارض زیادی توی زندگی عادی داره.

یکی از نزدیکای من داشت چشمشو باز میکرد ی چیزایی دید ک ولش کرد.

هنوزم میبینه.

برای مامان شدن من یک صلوات بفرستید😢        انشاال...هیچکسی چشم انتظار نباشه.
2731

از نظر علمی میگی؟؟

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738

برا من فکر کنم بسته باشه 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

عزیزانی که تجربه فعال سازی چشم سوم خود را دارند لطفا در این تاپیک به اشتراک بگذارند تا ما هم بهره مند شویم .

برخی تجربیات گزارش شده :

۱. انگار نسبت به چیزهای نادیدنی حس قوی‌تری دارید

جالب است که چشم‌‌سوم کمک‌تان می‌کند چیزهایی را ببینید که قابل دیدن نیستند.

اگر چشم سوم‌تان بازشد می‌توانید آینده را واضح‌تر ببینید و درک شهودی‌تان به‌طور قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر می‌شود.

از تجربیات‌تان بیش‌تر بهره می‌برید و مشکلات را از یک مایل دورتر حس می‌کنید.

۲. ممکن است به نور حساس باشید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، ممکن است نورهای درخشان چشم‌های‌تان را آزار دهد.

رنگ‌ها را زنده‌تر می‌بینید و ممکن است به چیزهایی که می‌بینید حساس‌تر باشید. نگران نشوید، این طبیعی است. روح شما دارد بیدار می‌شود.

۳. سردرد شدید دارید

چشم‌سوم باز برای کسی که قبلا آن را تجربه نکرده‌است می‌تواند تجربه‌ی سختی باشد.

باز شدن چشم‌سوم می‌تواند سبب فشار و درد در سر شود. برای رفع آن قدم بزنید.

قدم زدن طولانی در طبیعت جدا به کاهش فشار کمک می‌کند و چشم سوم را قادر به دیدن می‌کند.

ادامه دارد ..

۴. احساس متفاوتی دارید

درک این‌که چرا احساس متفاوتی دارید سخت است، فقط این را حس می‌کنید.

این تغییر ممکن است به‌تدریج یا یک‌باره ایجاد شود. شاید دیگر از چیزهایی که قبلا برای‌تان لذت‌بخش بوده‌است لذت نبرید، یا از چیزهایی لذت ببرید که قبلا برای‌تان لذت‌بخش نبوده‌است. از این تغییرات هراسان نشوید. این‌ها طبیعی هستند.

۵. می‌توانید آسا‌ن‌تر ذهن آدم‌ها را بخوانید

وقتی چشم سوم‌تان باز است، شاید هرگز چیزی را از نظر فیزیکی متفاوت نبینید، اما قادر خواهیدبود به آسانی ورای نمای ظاهری را ببینید.

می‌توانید به آسانی دیواری را که آدم‌ها دور خودشان کشیده‌اند از میان بردارید. می‌توانید به آسانی چهره‌ی پشت نقاب آنها را ببینید. این یک ابزار مهم است.

شما در میانه‌ی ابروهایتان و وسط پیشانی احساس نبض و ضربان دارید. یک فشار شدید و نیرومندی که واقعا آن قسمت از سر شما را فشار می‌دهد. موقعی که چشم سوم شما در حال باز شدن است این یک نشانه کاملا طبیعی و عادی است.

۷. در رژیم غذایی تان تغییر ایجاد می‌شود

اکنون شما نسبت به غذایی که می‌خورید بسیار آگاه و هشیار شده‌اید و با توجه به اطلاعاتی که به‌دست آورده‌اید می‌خواهید از غده صنوبری خود آهک‌زدایی(سختی زدایی) کنید و به یک دنیای خارق العاده و عجیب و غریب قدم بگذارید.

و فقط این‌ها نیست، بلکه شما نسبت به تمام سموم موجود در بدن‌تان حساس شده‌اید و اکنون دانش شما نسبت یه غذایی که می‌خورید بالا رفته است و فقط به دنبال غذاهایی هستید که واقعا به شما قدرت می‌دهند و نیرومندتان می‌کنند.

پس از چندی شما می‌توانید ارتعاش هرآنچه را می‌خورید احساس کنید و بدن شما مجبورتان می‌کند بعضی چیزها را از رژیم غذایی تان دور بریزید. توجه به تغذیه برای شروع سفر معنوی‌تان و نیز سلامت بدن و انرژی هایتان بسیار ضروری است.

ادامه دارد ..

2706