2733
2734

تولد همسرم هفته بعد ٣٠امه بعد خواهرش حون ميره مسافرت ميخواد اين هفته ٢٤ام واسش تولد بگيره خب من دلم ميخواد اولين سالي كه تو خونمونيمو خودم تولد بگيرم اول شمع خودمونو فوت كنه 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهشون بگو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وا خانوم ببخشيدا چه حرفا ميزني!!! اسمشو ميزاري كرم ريختن؟؟ والا من خواهرشوهرام نميدوننن شوهر من چند سالش هست كي تولدشع حالا يارو داره ابراز علاقه ميكنه تو ميگي كرم ميريزه!! مهم اينكه شما شب تولد خودتون واسه خودتون تولد ميگيرد و شمع هم فوت ميكنيد 

حالا سخت نگیر تو متفاوت تر بگیر 😎 ۳۱ ام بگیر که شوهرت فکر کنه قصد تولد گرفتن نداری و سوپرایز بشه ، دو تایی هم بگیر 

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ ❤️❤️❤️ اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً ❤️❤️❤️ تیکر آزمونمه 💪 

دایم از خواهرشوهرت مینالیا 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706