2737
2739
عنوان

رشته دندون پزشکی یا مامایی؟

3865 بازدید | 43 پست

با توجه به شرایطی که من دارم واقعا نمی دونم که کدومشون رو بخونم.

وقتی دبیرستان میرفتم رشته تجربی رو انتخاب کردم و خیلی دوست داشتم پزشک بشم، ولی ازدواج کردم و نشد 

(بعد لیسانسمو یه رشته دیگه گرفتم که اگه ادامش بدم میتونم استاد، یا مشاور و روانشناس بشم.) 

ولی من بعد از گذشت چند سال بازم دوست دارم یکی از رشته های دندون پزشکی یا مامایی رو بخونم به نظر شما با وجود داشتن سه تا فرزند کدوم رشته راحت تر و بی دردسر تره؟ 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هیچکدوم😐

دندونپزشکی فوق العاده خرج داره ک با سه تا بچه فک نکنم از پسش کسی بتونه تو این شرایط برمیاد

مامایی فک کنم بهتر باشه برای شما زودتر نتیجه میده

میشه برای رسیدن به دوتا از ارزو هام دوتا صلوات بفرستین؟😍😊

راحت تر از نظر درس خواندن مسلما مامایی.ولی اگر میتونی دندانپزشکی بهتره

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2738
با توجه به شرايطت . هيچكدوم

من ارادشو دارم و میتونم ادامه بدم 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ههه واقعااا دمت گرممم با سه تا بچه فکر نمیکنی باید واسه بچه هات وفت بیشتری بزاری؟؟ فکر نکنم با سهههه تا بچه بتونی ولی خب در هر صودت موفق باشی 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

دندوو پزشکی خرجش زیاده مامایی حوصله و دردسرش 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
هوووو حالا شما بخون قبول بشو بعد واسه انتخاب رشته بیا سوال بپرس

من درسم خوبه 

میتونم 

حتما سراسری قبول میشم میدونم 

2706