2733
2734

خواستگاري خواهر شوهرمه چند روز ديگه ميدونن و به من نگفتن شوهرمم ميدونه به من نگفته خيلي ناراحتم 😣از اينم ناراحتم واسه اون الان در حال تدارك بهترين ها ان ولي واسه من كم گذاشتن 

از قضا خواهر شوهرم تو بله برون من لباس سفيد پوشيد تو عقدم لباس عروسكي و ارايشگاهي كه من رفتم 

تو عروسي ام رفت بهترين ارايشگاه و بهترين لباس كه تو ارايشگاه بهش ميگفتن نامزديته !؟

حالا من ميخوام براش جبران كنم 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نکن کار اون از نظرم خزبازی بوده شما شیک و قشنگ باش ولی سفید و پف دار نپوش

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه دلمو اتيش زد عوضي 

شما لباس شیک و سنگین بگیر و متین باش اونم اتیش میگیره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

عین جاری من لباسی که تو عروسی من پوشید رو از فرانسه سفارش داده بود تور سفید بلند

از من بهتر بود لباسش و دوختش و همه چیزش 

انگار عروسی اون بود 

خیلی زشته بنظرم

تو بله برون منم مانتو سفید کت یکوتاه عین عروس بود تو عکسها هست برای خنده نگه میدارم 

حالا یه چیز بگم بخندید  من یه جاری دارم که عروسی نگرفتن واسش یعنی خودش گفته بود که عروسی نمیخوام وبعد عقد با میره خونه شوهرش... قرار بود شب عروسی من جاریمم لباس عروس بپوشه و که اون یکی برادر شوهرم وجاریم منصرفش میکنن   فک کنید وسط عروسیم جاریم وبرادرشوهرم بالباس عروس وداناد با یه بجه یه ساله میومدن تو تالارعروسی

عین جاری من لباسی که تو عروسی من پوشید رو از فرانسه سفارش داده بود تور سفید بلند از من بهتر بود لبا ...

نه من سفيد نميگيرم ولي ميخوام بهترين لباس و بهترين ارايشگاه برم 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خواهر شوهر بزرگه ی من دوست داشت دختر عموم عروسشون بشه جای من.

فکرکن روز حنابندون من بهم گفتن جشنی درکار نیست من فکرکردم درحد یه جشن ساده ی خانوادگیه واسه همونشم هرچی به شوهرم گفتم به نطرت من آرایشگاه نمیخوام؟؟ میگفت لازم نکرده.

اونوقت خود بیشعورش آرایشگاه بود.

منم با یه تونیک طوسی معمولی بدون ارایش تو اتاق بودم اونوقت خواهر شوهرای عوضیم درحال تعویض لباس و آرایش😢

حتی نمیومدن تو اتاق میش من بهم بگن خبر مرگت یه ارایشی بکنوخودتو.

من تو پذیرایی بودم دیدم مهمونا یکی یکی میان.رفتم تو اتاق خواب دیدم اونجام پر ادم شد فرار کردم تو اتاق بغلی شروع کردم ارایش.ولی یه کلیپس معمولی رو سرم بود😢

موهامو که نمیتونستم درست کنم.پراز استرس بودم.

دوباره زنگ زدم شوهرم گفتم حداقل لباس مجلسیمو لیار.اخه لباسم خونه خودم بود.داد میکشید میگفت باشه فعلا آرایشگاهم اینقدر زنگ نزن😲😨😲😨

اونجا بود فهمیدم آقا خودش از صبح رفته ارایشگاه. بزور بغضمو قورت میدادم.دیدم ارکست شروع کرد به زدن و دخترای دیگه با بهترین آرایشا و لباسا از بی جایی ریختن تو اتاق من.همه میگفتن پس عروس کجاست؟؟؟

ولی من اصلا خودمو نباختم.الکی میخندیدم.حتی باهاشون گرم گرفتم.فهمیدن خودم خودمو ارایش کردم.بهم گفتن برای اوناهم بکشم منم واسشون میکشیدم.خلاصه دختر عموم سرتاپا سفید تشریفشو اوورد.خواهر شوهرمم جلوی همه داد میکشی آخه به توام میگن عروس؟؟؟ 

ببیین به ایییین میگن عرووووس😢

دستشو میکشید سرتاپای دختر عموم.دختر عمومم کیییف میکرد.از بس گفت خواهراش کشیدنش کنار که بسه.این دیگه عروس ماست.زشته تومردم.

خدا ازشون نگدره الهی.حلالشون نمیکنم هیچوقت

خواهر شوهر بزرگه ی من دوست داشت دختر عموم عروسشون بشه جای من. فکرکن روز حنابندون من بهم گفتن جشنی د ...

جیگرم سوخت الهی بمیرم ولست.چرا انقد مظلومی😩😩😩😩

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
2706