2737
2739
عنوان

وزن جنین

218 بازدید | 10 پست

سلام مامانامن الان هفته۳۰هستم نی نی خودشوخیلی سفت میکنه دوروزه دلیلش چیه منهفته ۲۸سونودادم نی نی ۱۲۰۰بودولی الان اصلاشکم ندارم میترسم جاش کم باشه رشدنکنه ازاین بیه بعدشماتغذیه هاتون چطوره تواین هفته های آخرلیدی میل میخورین دکتراتون چی پیشنهادمیدن واسه وزنگیری نی نی وزن نی نی شماچقدربوده تواین هفته هابیاین باهم باشیم .🤗🤗🤗🤗🤗..

ان شاالله بسلامتی زایمان کنی

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. منم شکمم قد ۵ مآه ولی دکترم میگه ملاک نیست.

من خرما ، دلستر، نون خامه ای، سیب زمینی پخته، آجیل شیرین فلن اضافه کردم به میان وعده هام.

اما دکترم گفت شیر و کره و خامه...مخصوصا شیر بهترین 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731

شکم من خیلی کوچیک بود درحدی ک رفتم واسه زدن تاریخ سزارینم گفتم هفته ۳۶ام دکتره گف اشتبا نمیکنی😒 خلاصه خیلی از‌حرف اطرافیانو نظراشون ک‌میگفتن بچت خیلی کوچیکه حتما ناراحت میشدم ولی شکره خدا خوب بود

من مامان دوعدد زلزله هستم😎 امیرعلی و امیرحسین
سلام. منم شکمم قد ۵ مآه ولی دکترم میگه ملاک نیست. من خرما ، دلستر، نون خامه ای، سیب زمینی پخته، آجی ...

عه من وشماهم هفته ایم شماسزارینی یاطبیعی منم هرروزاینارومیخورم ولی دلسترنه شوهرم نمیذاره ولی شکمم خیلی کوچیکه

شکم من خیلی کوچیک بود درحدی ک رفتم واسه زدن تاریخ سزارینم گفتم هفته ۳۶ام دکتره گف اشتبا نمیکنی😒 خلا ...

نمیدونم انشالله مال منم اینطورباشه آخه من بارداری دوممه سراولی شکمم خیلی بزرگ بودباینکه قبلش شکم نداشتم ولی الان😣😣😣😣

2738
عه من وشماهم هفته ایم شماسزارینی یاطبیعی منم هرروزاینارومیخورم ولی دلسترنه شوهرم نمیذاره ولی شکمم خی ...

من سزارینم. طبیعی خوشم نمیاد.

۳ شهریور قرار وقت  سزارینم‌ مشخص شه.

کباب ام من شنیدم خوبه. خودم میخوام وارد ماه ۹ شدم کباب بخورم. البته من وزن الان جنین نمیدونم. چون دکتر گفت فلن سونو لازم نی🙁

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...