2737
2734
عنوان

مهندسین کامپیوتر موفق اطرافتون

1755 بازدید | 21 پست

بچه ها لطفا کمکم کنین اگه یه مهندس کامپیوتر موفق اطرافتون دارین که مثلا برای خودش شرکت نرم افزار داشته باشه بهم کمک کنین که توی کدوم دانشگاه درس خونده ایا مثلا با درس خوندن توی دانشگاه باهنر کرمان یا یکی از شهرستان های دیگه میشه موفق بود؟

بچه ها لطفا اگه اطلاع دارین بگین اینکه به دانشگاه ربطی نداره و خودت باید خوب باشی حداقل برای رشته کامپیوتر کارایی نداره خیلی..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این رشته اشباه شده اما اگه خلاقیت داشته باشی یکی از چند شغل اینده دار دنیاست 

اگه میتونی دانشگاه تهران و شریف اگه نه صنعتی اصفهان هم خوبه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2731
نمیارم 😕 باهنر چی؟

باهنر کرمان اره خوبه اگه میاری بزن بیشتر به کارایی خودت بستگی داره دیگه باید خیلی تلاش کنی چشمت به دولت یا دانشگاه نباشه تو این رشته خوبیش اینکه ایندش به خودت بستگی داره 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
چیکار میکنه الان؟

ی شرکت خیلی بزرگ با شوهرش زده همش هم خارج هز کشور مشغول قرارداد بستن باهاشون زندگیشون هم توپه توپ هستش البته دختر خاله من سخت افزار هستش راستی پسر عمه ام هم بود رشته ای تیخونده بود تو ایران فک کنم تو بانک مرکزی مشغول به کار شد ولی الان کانادا هستش و شغلش هم مرتبط به رشته اش هستش

باهنر کرمان اره خوبه اگه میاری بزن بیشتر به کارایی خودت بستگی داره دیگه باید خیلی تلاش کنی چشمت به د ...

اخه خیلیا بهم میگن همه چی به استاد و دانشگاه ربط داره 😕😕

اره عزیزم

ناراحت نشی ولی امروزتوتلویزیون میگفت بیکارترین رشتس درحال حاضر ....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706