2726

دخترم موهاشتا گردنشه اصلأ هم نمیزاره ببندیم همش میومدن تو صورتش شوهرمم هی میگفت کوتاهش کنیم

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم مخالف شدید بودم یهو الان زد ب سرم اومدم کوتاهش مردم جلوشونو زشتش کردم دخترمووووووو😭😭😭😭خراب شدن کوتاه کوتاه شدن یعنی تا بالای پیشونشن انقدر کوتاه و بد شدن فقط دارم گریه میکنم با شوهرمم دعوام شد تقصیر اون بود😭😭😭😭😭

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

الهی مامانش بمیره ک زدمـ موهای ناز و ابریشمیشو کوتاه کردم

دارم دق میکنم رشد موهاشم کمه😭😭😭😭

مقصر اون نيست خودتي كه نبردي ارايشگاه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
منم مخالف شدید بودم یهو الان زد ب سرم اومدم کوتاهش مردم جلوشونو زشتش کردم دخترمووووووو😭😭😭😭خراب ش ...

مجبوری مگه وقتی بلد نباشی کوتاه کنی هر چقدر هم نابلد باشی جلوی مو اینقدر خراب نمیکنن مگر اینکه پسرونه کوتاه کنی

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
مقصر اون نيست خودتي كه نبردي ارايشگاه

چرا ده بار بردم تو ارایشگاه نمیموند ب هیچ وجه الهی بمییییرم

2706