2737
2734
عنوان

وسواس فکری در بارداری!؟

2361 بازدید | 35 پست

سلام دوستان گلم 

میخواستم مشکلاتی که از وقتی باردار شدم شدت گرفته رو مطرح کنم و کمک بگیرم البته این وسواس فکری هست یا نه نمیدونم،قبل از اینکه غربالگری برم با هر درد تو دلم میخواستم برم سونو،همش احساس میکردم یه اتفاقی داره میفته،همش فکر میکردم بچه م سقط شده با اینکه هیچ خونریزی یا لکه بینی خاصی نداشتم چند روز پیش که رفتم غربالگری دکتر سریع پرسید جنسیت بچه رو بگم؟گفتم اره گفت پسره، همزمان بچه یه چرخ زد دکتر گفت بله پسره!حتی قبل اینکه دکتر بگه جنسیت بچه م چیه خودم داخل مانیتور پسر بودنش رو دیدم و دکترم یکی از بهترین هاست تو تهران،ولی از فردای روز سونو همش یه فکری مثل خوره دادم که نکنه اشتباه باشه نکنه اینطوری نکنه اون طوری دقیقا مثل قبل غربالگری که فکر میکردم بچه ندارم تو شکمم!

این احساسات مثل خوره داره منو میخوره نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طبیعیه عزیزم سعی کن زیاد تنها نباشی که فکر کنی خودتو سرگرم کن به اتفاقای خوب فکر کن.اگه خدای نکرده چیزی بود تو ازمایشا مشخص میشد

ما مردادیا شاید بی کس باشیم اما ناکس نیستیم دم ما مردادیا گرم    
طبیعیه این تفکرات چون چیزی درباره ش نمیدونی و اتفاقی ک قراره بیوفته رو واست نمقدونی چجوریه 

راستش چون مامان من دو تا دختر داشت اینکه بچه من پسر باشه خیلی براش مهم بود و خیلی خوشحاله،هر دفعه که خوشحالی میکنه من هی تو ذهنم میاد نکنه دختر باشه؟واسه خودم مهم نیست چیه ولی حرف دیگران خیلی برام مهم شده و این وسواس رو بیشتر میکنه

2738

عزیزم بهت تبریک میگم.انشاالله بسلامت بچتو بغل بگیری...والا من ک لکه بینی دارم خونریزی هم دارم کلی هم آمپول و شیاف استفاده میکنم از این فکرا نمیکنم 😃😃دوروز دیگه هم سونوی غربالگری دارم😃بیکاری میشینی به چیزای بد فکر میکنی.خودتو مشغول کن با بچه ات حرف بزن کتاب تربیتی بخون برو تفریح کن بگرد کیفتو بکن از دوران بارداریت لذت ببر.من که استراحت مطلقمممممم همش افقی زندگی میکنم😅

راستش چون مامان من دو تا دختر داشت اینکه بچه من پسر باشه خیلی براش مهم بود و خیلی خوشحاله،هر دفعه که ...

منم مامانم کلی دعاکرده وخوشحاله باردارم....میگم نکنه بچه طوریش شه وحالمون گرفته شه😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
طبیعیه عزیزم سعی کن زیاد تنها نباشی که فکر کنی خودتو سرگرم کن به اتفاقای خوب فکر کن.اگه خدای نکرده چ ...

ناخود آگاه ذهنم میره نمیدونم چیکار کنم!الان سرکلاسم با اینکه قبلش با مامانم حرف زدم بازم انقد ذهنم رو درگیر  کرده که اومدم تاریک زدم

راستش چون مامان من دو تا دختر داشت اینکه بچه من پسر باشه خیلی براش مهم بود و خیلی خوشحاله،هر دفعه که ...

بیخیال باش این ک جنسیت چیه واسه دوران جاهلیت فود الان دخترو پسر یکی هستن و هردو شیرین و قندن ....چون ما نمیدونیم کدوم جنسیت ب صلاحمون هست پس هر چی خدا داد شکرش فقط سالم و سلامت و صالح باشه

💝
2706