2737
2734
عنوان

التماس دعا. لطفا صلوات

120 بازدید | 13 پست

سلام. نی نی زنداداشم داره زودتر از وقت سز میاد.دیشب تا حالا داره درد میکشه. دکتر خودش مسافرت ه.تو رو خدا دعا کنید زایمان راحتی داشته باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزيزم من امروزخيلي واسم مهمه تاپيك زدم دعاكنيد،،لطفاواسه منم دعاكن باصلوات ياهرچي كه به دلتون افتاد

براتون آیت الکرسی خوندم گلم.خدای مهربون هر جور صلاحه، حاجتتون میده به موقع. 

سلام عزیزم خیلی وقته ندیدمت انشاالله حالتون خوبه😍😘😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

سلام مهربان

ببخشید که اینقدر گرفتاری داشتم که

نتوانستم به جهت مهربانی های حضرت عالی

و لطفی که به فرزندم داشتید رسما  زودتر از این سپاسگزاری کنم  به هر حال بابت اینکه

دوستان مهربانی چون شما دارم از خداوند

سپاسگزاری میکنم

درود برشما و در سایه الطاف حق

قسمتتان ماندگاری و سلامتی  و شادی  و برکت و روزی حلال باشد

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045

سلام...یه بار تو تاپیکم صدات کردم جواب ندادی.. اومدم تو تاپیکت .👣👣👣👣

با عرض پوزش البته🙈

دیشب یه تاپیک بود که خانومه مچ شوهرشو گرفته بود..گفته بود باید زن رو عقد کنی بعد نتش تموم شد.. اخرین نفری که قبل حذف شدن تاپیک تو تاپیک بوده و منو هم لایک کرده بوده شما بودی..

چی شد آخرش؟ اسی اومد یا نه..

خیلی فکرم پیشش موند..😟الان اومدم بقیه شو بخونم دیدم تاپیکو ترکوندن...😫

فهمیدی اخرش چی شد؟

اسم اسی چی بود یادت هست؟

انشالله

همیشه خوش بای

و یع دانه سیب رو پایه‌ی مهر و محبت تخت زندگیت داشته باشی.

گلم

🍏🙏🍏🥰🥳

هیچ توجه کردین🤔 با بی توجهی هرسال از تاریخ سالگرد🤗 مرگمون🤗 میگذریم؟ پس تغییر چیز خوبیه🎯 بشرط اینکه دیر نشه💚