2737
2734
ایگونا برام یه لیست از دوست داشتنیهات بذار ممنونت میشم دارم به یه عزیزکمک میکنم ادبیات کلاسیک رو&nbs ...

میای تو خصوصیم فردا سر وقت برات بذارم عشقم؟؟

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما چگونه ما شدیم  غرب چگونه غرب شد ( صادق زیباکلام )   بوف کور  سگ ولگرد ( صا ...

غرب چگونه غرب شد ارزش خواندن داره ؟؟؟؟؟نخواندم اصلا تولیستمم نیست بررسی سیاسیه یا اقتصادی یا تاریخی ؟؟؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
2738
غرب چگونه غرب شد ارزش خواندن داره ؟؟؟؟؟نخواندم اصلا تولیستمم نیست بررسی سیاسیه یا اقتصادی یا تاریخی ...

راستش  همه این موضوعاتی که گفتی رو شامل میشه !! 

داره بررسی میکنه چطور آمریکا از قرن نوزدهم به بعد از یه کشور نوظهور و فقیر  تبدیل شد به یکی از دموکرات ترین و قدرتمند ترین کشورهای دنیا 

اگه علاقه داری به کتابای سیاسی فوق العاده جذابه 

و در غیر اینصورت خیلی سنگین و کسل کننده میشه برات 

دزیره

بادبادک باز

عقاید یک دلقک

مردی به نام اوه

من پیش از تو

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت