945
648

سلام خانومای گل و خوشتیپ

من  روی بینی م یه خال برجسته اندازه عدس دارم که چن وقتیه چرک میکنه و چرکشو ک خالی میکنم یه ذرهههه خونی میشه حالا تصمیم گرفتم بردارمش بالای بینی مه تقریبااز ابرو1ناخن پایین تر 

میشه راهنماییم کنید ببنم کسی تجربه اینطوری داشته و چطور خالشو برداشته 

مثلا بالیزر یاجراحی واینکه تاچن وقت ردش میمونه؟ خطرناک نیست ومراقبتاش چیه؟ 

مرسی ک جوابمو میدیددد😍

🌸🍃ڪــسے را ‎شریک قلبتــ کن که رد "خـ♥️ـدا را‎در چشمانشــ ببینــے ‎#یار_خداییَم_آرزوستــ ^.^

من بالای ابروم داشتمو برداشتم با لیزر اصلا درد و اینا نداره ۱هفته باید روش چسب باشه همین

ازشمابرگشت نداشت

🌸🍃ڪــسے را ‎شریک قلبتــ کن که رد "خـ♥️ـدا را‎در چشمانشــ ببینــے ‎#یار_خداییَم_آرزوستــ ^.^
953
با ليزر   ولي اگه خيلي ريشه دار و گوشتي باشه و بدپوست باشي ممكنه حاش چال شه يه كم

مثه عدسه باید برم دکتر راستش یکم میترسم درد نداره؟

727
نه يه كم ميسوزه

ردش تاکی میمونه روی صورت؟ اخه چن هفته بعدعروسی داریم برم بردارم بدجور نمیشه تو عروسی؟

من زیر چشممو با جراحی برداشتم اصلا هم جاش نموند روی گونم خال سطحی بود به کم جای بخیه معلومه خییلی ک ...

منم یه دوسه تایی هست میخوام بردارم به نظرتون جاش معلوم میشه تا 17 18 روز دیگه ک عروسی داریم یا بذارم بعدا بردارم

929

سلام من یه خال درشت از این زیگیلی ها زیر چشمم داشتم رفتم دکتر گفت ریشه داره خودمم میدونستم ریشه دار هست گفت باید عمیق بسوزونه و کمی درد داره بیحسی زد و با لیزر سوزوند بعدم گفت روشو زینک اکسای بزن یه هفته آب نزن بعدش برو حموم اون لحظه هیچی نفهمیدم ولی وقتی بیحسی رفت وایییی انگار اسید ریخته بودن رو صورتم مخصوصا که دو هفته ی بعدشم عروسی خواهر زاده ام بود  ولی تا زینک رو زدم روش از سوزش افتاد میدیدم کم کم روش زخم میشه بعد از یه هفته رفتم حموم اومدم بیرون دیدم زخمش خیس خورده و افتاد اصلاااا جاش نمونده الان نزدیک 3 سال میشه برداشتم اصلا جاش نمونده

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
چه جوري جراحي كرد

بی حسی برام‌زد بعد باتیغ درش اورد بی حس بود ولی حس میکردم دارن ی زخمو میکنن.بعدش بخیه زد

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
سلام من یه خال درشت از این زیگیلی ها زیر چشمم داشتم رفتم دکتر گفت ریشه داره خودمم میدونستم ریشه دار ...

ممنون عزیزم ک جواب دادی فقط تا اون 2هفته دیگه جاش رفت یانه؟ چقد طول میکشه ک رد زخمش بره؟

ممنون عزیزم ک جواب دادی فقط تا اون 2هفته دیگه جاش رفت یانه؟ چقد طول میکشه ک رد زخمش بره؟

آره رفت بعد از اولین باری که حموم رفتم زخمش افتاد بعدشم تند تند پماد میزدم یه هفته نشد جاش اصلا نموند

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
835