2733
2734
آره هست، ولی از وقتی فهمید داره بابا میشه خیلی خوب شده بود 😢😢 همین امشبم اومد برام شام گرفت گفت تو ...

ممکنه از خستگی این حرفو زده باشه.خب بارها شدهدمن همسرم کلی از پیاماشو حذف کرده حتی با مادرش یا خواهر شایدم خط دست برادرشه نخواسته شما بدونی حرفی داشته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمن ببخشید شوهرت که اینقدر بی غیرت نیست با ناموس داداشش بریزه روی هم  خوشبین باش  دخت ...

بابا چه ناموسی، دختره مشترکه بین این رفیقا، کلا دختر درستی نیست شوهرم بهش میگه بچه فیل، از این بی صاحابای هوله

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2731
کلی مریضی دارم توی تاپیک اخرم نوشتم داستان زندگیمو گلم. ممنون ک ب فکرم بودی عزیز دلم.

خواهش میکنم

انشاالله همه مشکلاتت حل میشه بزودی😚

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
بابا چه ناموسی، دختره مشترکه بین این رفیقا، کلا دختر درستی نیست شوهرم بهش میگه بچه فیل، از این بی صا ...

چرا بچه فیل حالا

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
2738
آره هست، ولی از وقتی فهمید داره بابا میشه خیلی خوب شده بود 😢😢 همین امشبم اومد برام شام گرفت گفت تو ...

ببین عزیزم سه سال دیگه به امشب فکر میکنی میگی خاک بر سرم چقدر شکاک بودم داری بهترین روزهای زندگیتو تلخ میکنی

حتما سوهرت بخاطر تو ناراحت نشی پیامها رو پاک کرده چند بار برای خود من پیش اومده از بس گیر میدم شوهرم پیامهای عادیشم پاک میکنه بدبخت

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
بابا چه ناموسی، دختره مشترکه بین این رفیقا، کلا دختر درستی نیست شوهرم بهش میگه بچه فیل، از این بی صا ...

خب ناراحت نشبا ولی انگار شوهرت خانواده بی بند و باری داره وگرنه اگه دختر درستی نیس مامانه چجور اجازه میاد راحت دختر بیاد خونه مادر شوهرتو میگم

قبلا هم همسرت سابقه خیانت داشته یعنی خدای نکرده؟؟؟

یکی دوبار فهمیدم در حد تلفنی رو...

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

چی بگم فقط داری خودتو عذاب میدی خواهرم با این فکرها 

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2706