2726
اره مرتب مینوشتن و پاک میکردن ...متاسف شدم

ینس راجبش حرف میزدن؟من اصلا درک نمیکنم اخه این حرفه؟؟

برای مامان شدن من یک صلوات بفرستید😢        انشاال...هیچکسی چشم انتظار نباشه.
ببخشید استارتر. دوستانی ک جوابشونو ندادم معذرت میخوام. تاپیک تعطیل شد.

منو ریپلای کرده بودی ولی نرسیدم بخونم

داشتم برات مینوشتم که اگه بدنت ضعیفه نمیشه که خودتو تقویت کنی؟؟

شاید کمتر اذیت بشی عزیزم؟؟

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید دختره ول باهاش رفته یا حتی گوشیش دست برادرشوهرته

دختره نرفته چون برادرشوهرم با مادرشوهرم رفتن محلشون اونجا از این چیزا ندارن، خطشم اگه دست برادرشوهرم بود چرا باید پاک کنه پیاما رو

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2728
منو ریپلای کرده بودی ولی نرسیدم بخونم داشتم برات مینوشتم که اگه بدنت ضعیفه نمیشه که خودتو تقویت کنی ...

کلی مریضی دارم توی تاپیک اخرم نوشتم داستان زندگیمو گلم.

ممنون ک ب فکرم بودی عزیز دلم.

برای مامان شدن من یک صلوات بفرستید😢        انشاال...هیچکسی چشم انتظار نباشه.
دختره نرفته چون برادرشوهرم با مادرشوهرم رفتن محلشون اونجا از این چیزا ندارن، خطشم اگه دست برادرشوهرم ...

خب ممکن چیزی تو پیام بوده باشه نخواسته تو حساس بشی یا ناراحت وگرنه اخه دختره یا شوهرت چرا باید بگن اومدی ی اب معدنیم بیار😕

خب ممکن چیزی تو پیام بوده باشه نخواسته تو حساس بشی یا ناراحت وگرنه اخه دختره یا شوهرت چرا باید بگن ا ...

احتمالا حرفایی رد و بدل شده تو پیاما با برادرش که نخواستن یه وقت کسی بخونه واس همین پاک کردن

دختره نرفته چون برادرشوهرم با مادرشوهرم رفتن محلشون اونجا از این چیزا ندارن، خطشم اگه دست برادرشوهرم ...

عزیزمن ببخشید شوهرت که اینقدر بی غیرت نیست با ناموس داداشش بریزه روی هم 

خوشبین باش

دختره درسته پرروهه ولی نه دیگه تا این حد  خراب...

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
کلا شوهرت چجور ادمیه؟از ایناس که سر و گوشش میجنبه ؟خودن بهتر میشناسیش خب

آره هست، ولی از وقتی فهمید داره بابا میشه خیلی خوب شده بود 😢😢 همین امشبم اومد برام شام گرفت گفت تو چیزی درست نکن خسته میشی کلی ماساژم داد بوسم کرد با نی نی حرف زد، کلا از عید تاحالا خیلی خوب شده بود، ولی امشب بهش گفتم چرا اینقد دیر میای من همش میخندم پررو شدی گفت نخند اعصاب خودت بهم میریزه وگرنه برای من مهم نیس اخمم کنی چیزی تغییر نمیکنه 😢😢😢

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

اینکه همسرتون اسمشو به اسم آقا سیو کرده یکم کارو خراب میکنه 

ناخودآگاه فکرو میبره سمت ارتباط پنهانی 

البته امیدوارم اشتباه کنیم و همش سوتفاهم بوده باشه 😕

کلی مریضی دارم توی تاپیک اخرم نوشتم داستان زندگیمو گلم. ممنون ک ب فکرم بودی عزیز دلم.

امیدوارم زود زود شفای کامل بگیری عزیزم

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2706