2733
2734
عنوان

ب کمکتون سخت نیازدارم بیاین لطفا

235 بازدید | 23 پست

سلام بچه هانمیدونم چراحوصله زندگیو ندارم انگارامیدندارم دنبال ی روزنه امیدم ک صبح زودپاشم کارام بکنم ناهارمو اماده کنم نمیدونم چکارکنم دنبال ی گروهم یا ی تاپیکی ک بتونم ازش ایده بگیرم

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

لطفاکمکم کنید ک سرحال باشم قبلا همچیم نظم داشت الان نه ی تاپیکی بودمال فاطمه معصومه اونو گم کردم واسم عالی بود 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بروپیش مشاور شایدافسردگی داری

نه ندارم افسردگیو مطمینم 

منم افسردگی دارم اصلا حوصله غذا خوردن هم ندارم 

متاهلی؟چرا؟؟؟؟؟؟

2738
منظورتون اینه که دنبال کار هستین؟

نه گلم کنظورم اینه ک تالنگ ظهرمیخابم پانمیشم واسه ناهار وکارای خونه قبلا خیلی نظم داشت زندگیم حالا همش پای گوشیمم ناصب 

بنظر من ادم اگه دوستای باسلیقه و پر انرژی داشته باشه خیلی جلو میوفته

من خودم راستشو بگم تنبلم   ولی یمدت بود با دوستام دوره ای مهمونی خونه هامون میذاشتیم

میرفتم میدیدم خونه هاشون تمیز و مرتب و وسواسی ان منم اونجوری شدم 

حتی الان ک باردارم نمیتونم ب زندگیم نرسم یا اینکه کم کاری کنم 

فرشته کوچولوم...بی صبرانه منتظر گرفتن دستای خوشگلتم 

صبح زود بيدار شو

براي نعمت زندگي سپاسگزار خدا باش

لباستو عوض كن

موزيك بزار

از نت غذاهاي جديد پيدا كن

تو خونه تغييرات كوچيك بده

هر از گاهي براي خودت ، براي خونه ات چيزاي كوچيك و خوشگل بخر

صبح زود بيدار شو براي نعمت زندگي سپاسگزار خدا باش لباستو عوض كن موزيك بزار از نت غذاهاي جديد پيد ...

مشکلم اینه ک خونم پررررره اثاثه اخه میخام بارکنم برم خونه خودم اینجا خونه پدرشوهرمم گ 60متره

2706