2703
2553
سلام من این ماه باردار شدم و بعد از 3 روز خوشحالی از نتیجه بارداری سقط شد .4 ماه بود که اقدام کرده بودیم این ماه دکتر به شوشو قرص QMAX داد که یک تقویتی گیاهی است و همین ماه هم باردار شدم ولی خوب خدا نخواست تا شادیم ادامه دار باشه .کسی تا حالا مشکل منو داشته میترسم دیگه باردار نشم .چند ماه بعد باید اقدام کنم .چی بخورم تا این دفعه این مشکل برام پیش نیاد .
Lilypie Maternity tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به نتیجه آزمایشت داره دکتر من گفت بعد از یک دوره پریود طبیعی می توتم باردار شم یعنی من فقط یک ماه صبر کردم الان هفته 27 هستم البته من چون دارو مصرف کردم سقط داشتم و نتیجه آز هم مشکلی نشون نمی داد
حتما با دکترت مشورت کن
2456
مرسی بچه ها فیونا جان چند ماه بعدش باردار شدی ؟دکتر من هم گفت یک ماه بعد میتونی اقدام کنی ولی من نمیدونم باردار شدنم زود میشه یا طول میکشه . چه قرصی مصرف کردی عزیزم .این ماه دکتر به من دیدوژسترون داده بود گفت تا اسفند باید بخورم و همون اسفند اقدام کنم دوباره ؟
Lilypie Maternity tickers
مامی باران عزیز من درست یک ماه بعد از کورتاژ پریود شدم که چون طبیعی بود و مشکلی نداشت بلافاصله بعدش باردار شدم هیچ دارویی هم نخوردم عزیزم اما به حرف دکترت گوش کن یا اگه می خوای با یک دکتر دیگه هم مشورت کن
2714
کمتر از سه ماه ریسکه حتی تا شش ماه باید صبر کنی من 8 ماه صبر کردم با اینکه خیلی کوچیک سقط شد وقتی دوباره حامله شدم دوباره لک بینی داشتم دکترا می گفتن حتما به قدر کافی فاصله ندادی
از من به همه شما نصیحت زیادم پیش این دکترای بیسواد نرید خیلی وقتا خود اونا باعث سقط هستن همونطور که جنین منو تو هفته 8 کشتن.سونگرافی که میرید به هیچ وجه نذارید صدای قلبو براتون بذارن این کار به جنین خیلی فشار میاره و رشد جنین و متوقف میکنه بعدشم میگن مشکل کروموزومی یا ژنتیک داشت خصوصا ماهای پایین که قلب داره تشکیل میشه.
سلام بچه‌ها, منم بعددوروز فهمیدم که باردارم سقط شد, منو شوشو بد ناامید شدیم گفت نطفه ضعیف بوده, بهم گفت بعدسه ماه اقدام کن توروخدا برام دعا کنید که زودحامله بشم
👼پسرم تاج سرم 👼
2706