2726
عنوان

وقتی دوماد میاد زنونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نههههه بابا نمیگم قایم شن😂 من خودم راحتم کلا.. کسایی که کاملا چادری ان و حجاب حجاب میکنن رو میگم ا ...

اره تا دلت بخواد زنه مداحی میکنه روصه خونی تو محرم عروسی دختر خواهرش موهاااا پسرونه لباس کوتاه حلقه ای میلرزوند چنان 😆کف بر میشدی😂

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457
2728
من تا حالا ماکسی تا زانو‌ندیدم ولی اون نمونه های بی حجاب و با حجاب رو خیلی دیدم . 

منطورش لباس کوتاهاس😅 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457

من دیدم روسری سرشون میکنن بعد پا و دست کامل باز😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من زياد ديدم ولي كلا شب عروسي اكثر دامادا حواسشون به عروسشونه😂😊

چه حرفیه خب من که بیرون حجاب دارم  داماد هم مثل بقیه حواسش  باشه یا نباشه فرقی نداره

چون می گذرد غمی نیست
دقیییییییقا😂😂😂 اخه واقعا منطقشون چیه

آخه یا حجاب کامل یا هیچی😕مردا با اون اندام به تنها چیزی که توجه نمیکنن موهاس😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706