2726
عنوان

وقتی دوماد میاد زنونه

1009 بازدید | 44 پست

تاحالا دیدید وقتی دوماد میاد توی زنونه کسایی که بیرون از تالار باحجاب و چادری ان پیش دوماد همونجوری بیحجاب با لباس مجلسی باشن؟

رقص چطور؟ دیدید برقصن جلو دوماد؟

آره 🙂 چیز عجیبی نیس که انتطار نداری برن قایم شن که عروسیه خب 😅

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آره دیدم طرف خاله و عمه و خواهر داماد بوده😁😁😁😁

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

من از ارایشگاه تا سالن رو بی حجاب میرم 

اونکه دیگه جلو دوماده😁😁😁😁

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
آره 🙂 چیز عجیبی نیس که انتطار نداری برن قایم شن که عروسیه خب 😅

نههههه بابا نمیگم قایم شن😂 من خودم راحتم کلا.. کسایی که کاملا چادری ان و حجاب حجاب میکنن رو میگم

اخه امشب عروسی بودیم یکی که بیرون کااااااملا چادریه جلو دوماد که نامحرم بود با ماااااکسی تا زانو بود اصن مونده بودم

میخواستم ببینم شماها هم دیدید عایا؟😂

خیلیا مقید هستن مثل خودم سرشون بره حجابشون نمیره بعضیام ظاهرسازیه حجابشون بالاخره هرکی یه جوره دیگه😊

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
2706