1421
1389
عنوان

وقتی دوماد میاد زنونه

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 44 پست

من زياد ديدم ولي كلا شب عروسي اكثر دامادا حواسشون به عروسشونه😂😊

نه هوای تازه و نه لباس نو می خوام💎 هفت سین من تویی من فقط تو رو می خوام💎 دلم امشب از خدا جز تو هیچی نمی خواد💎 کاش یکی ما دو تا رو با هم آشتی می داد                    

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

ولي كسي كه واقعا باحجاب باشه حداقل شال ميندازه

نه هوای تازه و نه لباس نو می خوام💎 هفت سین من تویی من فقط تو رو می خوام💎 دلم امشب از خدا جز تو هیچی نمی خواد💎 کاش یکی ما دو تا رو با هم آشتی می داد                    

من دیدم روسری سرشون میکنن بعد پا و دست کامل باز😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1432
من زياد ديدم ولي كلا شب عروسي اكثر دامادا حواسشون به عروسشونه😂😊

چه حرفیه خب من که بیرون حجاب دارم  داماد هم مثل بقیه حواسش  باشه یا نباشه فرقی نداره

چون می گذرد غمی نیست
دقیییییییقا😂😂😂 اخه واقعا منطقشون چیه

آخه یا حجاب کامل یا هیچی😕مردا با اون اندام به تنها چیزی که توجه نمیکنن موهاس😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1394

به قول دوستمون معمولا کسایی که همسر و خانواده همسرشون به حجاب حساسن تو خانواده خودشون اینجورن

و اینکه متأسفانه بعضی محجبه ها پسرخاله و اقوام درجه یک رو خیلی نامحرم نمیدونن

ولی خود ما اینطور نیستیم حتی تو عروسی خودمون حجاب برامون مهمه

1427
آره من دیدم طرف نمازمیهونه چادر میپوشه نریزید سرم/طرف سیده/ولی تو مجلس جلو دامادبی حجابه😰😰😰

وااااااااای چطوری اخهههههه. منم‌امشب یکی از فامیلامون که‌مثثثثلا با حجابه جلو داماد پاشد رقققققصید😐😐😐😐😐

1391