2726
عنوان

یک درخواست ...

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 23 پست
یاد نمیدم دیگه😍😘😘

باشه نامرد😭😭😭😭

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه خوشگلم یادت میدم گریه نکن.

منم برا امضات صلوات میفرستم😍

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
متن ریز استارترو کپی کن بعد الصاق کن.کامل پاکش کن متن مورد نظرتو بنویس.

آهان متوجه شدم😄😄😄😄

خیلی ممنون مهربونم 😍😍😘😘😘😘

سلامت باشی عزیزم

نمیدونم😄 ولی میدونم به دعای دوستان احتیاج دارم

سلام شاتوت جان ،عزیزم شما هنوز تو سایت هستین؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇