2733
2734
عنوان

طول سرویکس و int os

6606 بازدید | 19 پست

سلام دوستان

من هفته ۱۸ هستم و طول سرویکس ۳۶.۵ هست و int os ۳۱ بود. می خواستم تفاوت این دوتا رو بدونم؟الان  int os واسه این هفته مناسبه؟ برای شما چه طور بود؟ 

ممنون میشم راهنمایی کنید

یه پسر دارم شاه نداره ولی یه دخترم با این شرایط می خوام😁😁
سرویکسو فهمیدم اما اونیکی چی هست نوشتی،؟

تو سونو نوشته int os فکر کنم دهانه داخلی رحم باشه. عددش رو می خواستم ببینم چند باید باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سرویکست رو فهمیدم که واسه این هفته کمه ،باید بیشتر می بود معمولا

سرویکسش عالیه که ۳۶ خیلی خوبه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
سرویکست رو فهمیدم که واسه این هفته کمه ،باید بیشتر می بود معمولا

تو این هفته ۳۰ به بالا باشه خوبه ولی اگه بین ۳۵ تا ۴۰ بهتر هست تو این هفته.   Int osشما چند بود؟ با سرویکس متفاوت هست

سرویکسش عالیه که ۳۶ خیلی خوبه

Int os رو برای شما چند زده؟ هر جا می خونم فقط زده int os باید بسته باشه و عددی نداده😥😥

Int os رو برای شما چند زده؟ هر جا می خونم فقط زده int os باید بسته باشه و عددی نداده😥😥

من سونوی ۱۸ هفته رو باید سه شنبه برم ولی تو ۱۲ هفته طول سرویکسم ۳۱ بود که حتما تا الان پایین تر اومده اما اینی که میگی من ندارم تو جواب سونوم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2738
من سونوی ۱۸ هفته رو باید سه شنبه برم ولی تو ۱۲ هفته طول سرویکسم ۳۱ بود که حتما تا الان پایین تر اومد ...

ممنون عزیزم. تا می تونی استراحت کن تا بره بالا. تو سونو آنومالی واستون میزنن ولی معمولا بسته است میزنه 

از هفته سی بعد باید اینقدر بشه عزیزم ...همینجا خانمها تو تاپیکها گفته بودن

اشتباهه احتمالا منظورشون ۲۶ بوده نه ۳۶.هرچقدر سن بارداری میره بالا طول سرویکس کمتر میشه چون بچه بزرگ میشه.تو نت هم سرچ کنید میاد

ممنون عزیزم. تا می تونی استراحت کن تا بره بالا. تو سونو آنومالی واستون میزنن ولی معمولا بسته است میز ...

حالا ایشالله برم سه شنبه ببینم چی میشه.طول سرویکس بالا که نمیره ولی امیدوارم خیلی کم نشه چون اگه زیر ۲۷ بشه احتمالا سرکلاژ بشم

حالا ایشالله برم سه شنبه ببینم چی میشه.طول سرویکس بالا که نمیره ولی امیدوارم خیلی کم نشه چون اگه زیر ...

با استراحت کمی بالا میره.ان شاء الله به سللمت نی نی رو بغل بگیری عزیزم

با استراحت کمی بالا میره.ان شاء الله به سللمت نی نی رو بغل بگیری عزیزم

ممنون.انگار توهم دوهفته ازمن جلوتری طبق تیکرت.ایشالله بسلامتی فرشته تو بغل کنی😇

2706