2733
2734
عنوان

ادربیل یا همدان یا زنجان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4983 بازدید | 49 پست
من فکر میکردم ترکا اینطورین ! فقط تبریزیا اینجورن؟؟؟

بله خانووووم. البته اگه ببینن واقعا ترکی بلد نیستی مطمئنا جوابتو فارسی میدن. بیشتر خوششون نمیاد ترکا فارسی حرف بزنن😊

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند...
بله خانووووم. البته اگه ببینن واقعا ترکی بلد نیستی مطمئنا جوابتو فارسی میدن. بیشتر خوششون نمیاد ترکا ...

بله فارسی جواب میدن ولی خب چون همه جا ترکی صحبت میکنن یه فارس اذیت میشه🙂❤🌹 ممنون از محبتتون زنده و پاینده باشین❤🌹

نامه ای به خودم : خودِ عزیزم ، سلام ❤ خیلی بهت بدهکارم ... بخاطر بها دادن به آدمای بی وُجود ... بخاطر حروم کردن تو و احساساتم واسه آدمای بی ارزش ... بخاطر وقتایی که باید صرف تو می‌کردم تا حالت خوب شه اما بخاطر آدمای نامرد خرابش کردم و مریض بودم ... لطفا منو ببخش ❤ از امروز داستان متفاوته 🙃💙 ۹۷/۰۵/۱۴ ||||||||||||| اگر ازم بپرسین زیباترین ، حکیمانه ترین و پرمفهوم ترین جمله ای که خوندی چیه ، پاسخ من به شما این جمله ی پروفسور حسابی هست : " حاصل ضرب توان در ادعا ، همواره مقداری ثابت است ! هر قدر که توان بیشتر باشد ، ادعا کمتر است و بالعکس " 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماها بچه هامون ک میخواد تلویزیون نگاه کنه نمیزاریم ایران ببینه     میزنیم کارتون استانبول ...

بن چوک تورکی ایستیوروم چوک. ترانه هاشم سریالاشم

کیرالیک آشک....ایستامبولی گلین

حیات بزن یور اوالسادا یینی. گوزل...

ببخشید فقط خواستم به ترکا ارز. ارادت کنم

2728