2737
2734
عنوان

ادربیل یا همدان یا زنجان؟

4983 بازدید | 49 پست

سلام

الان که دیگه اواخر انتخاب رشته کنکوریاس

حالا من موندم کدوم یکی ازین شهرا بهتره؟

یعنی به ترتیب اولویت بگین این یه تا شهرو

قرارا مدت طولانی بمونم ...چند سال

کددم بهتره؟

از نظر شهر و تمیزی و امنیت و آب هوا و اخلاق مردمش و کلا همه چیز

ترکی بلدی ؟؟؟

نامه ای به خودم : خودِ عزیزم ، سلام ❤ خیلی بهت بدهکارم ... بخاطر بها دادن به آدمای بی وُجود ... بخاطر حروم کردن تو و احساساتم واسه آدمای بی ارزش ... بخاطر وقتایی که باید صرف تو می‌کردم تا حالت خوب شه اما بخاطر آدمای نامرد خرابش کردم و مریض بودم ... لطفا منو ببخش ❤ از امروز داستان متفاوته 🙃💙 ۹۷/۰۵/۱۴ ||||||||||||| اگر ازم بپرسین زیباترین ، حکیمانه ترین و پرمفهوم ترین جمله ای که خوندی چیه ، پاسخ من به شما این جمله ی پروفسور حسابی هست : " حاصل ضرب توان در ادعا ، همواره مقداری ثابت است ! هر قدر که توان بیشتر باشد ، ادعا کمتر است و بالعکس " 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین اردبیل آب و هواش خوبه ولی ترکی بلد نباشی اذیت میشی ، ترکا هم مردم خوبین 

زنجانو نمیدونم از نظر آب و هوایی ، ولی اونام ترکن 

اگه واقعا برات فرقی نداره من بودم همدانو می‌زدم 

نامه ای به خودم : خودِ عزیزم ، سلام ❤ خیلی بهت بدهکارم ... بخاطر بها دادن به آدمای بی وُجود ... بخاطر حروم کردن تو و احساساتم واسه آدمای بی ارزش ... بخاطر وقتایی که باید صرف تو می‌کردم تا حالت خوب شه اما بخاطر آدمای نامرد خرابش کردم و مریض بودم ... لطفا منو ببخش ❤ از امروز داستان متفاوته 🙃💙 ۹۷/۰۵/۱۴ ||||||||||||| اگر ازم بپرسین زیباترین ، حکیمانه ترین و پرمفهوم ترین جمله ای که خوندی چیه ، پاسخ من به شما این جمله ی پروفسور حسابی هست : " حاصل ضرب توان در ادعا ، همواره مقداری ثابت است ! هر قدر که توان بیشتر باشد ، ادعا کمتر است و بالعکس " 😊
2738
آره ترکم

خب پس به نظر من اول اردبیلُ بزن

خودم ترکم...آدربایجان غربیم

براساس محل زندگیت

اول اردبیل بعد همدان و زنجان

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.
2706