2726
عنوان

به پسرم گفتم بیا بریم خواستگاری ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3818 بازدید | 193 پست
خب این خیلی عادیه هر نسل قبل ممکنه با نسل بعدی خودش ازدواج کنه ممکنه با همسن خودشم ازدواج کنه مثل پس ...

نه....پسرای دهه شصتم با دهه هشتاد دارن ازدواج میکن😂😂😂😂

آسمون شهر ما خدایی نداشت!💔🌌
😂😂😂چرا همه گیر دادن با دهه هشتادیا ازدواج کنن 😂😂😂😂ای خدا شانس اونا رو باش

بعد دهه شصتیا میگن دهه هفتادیا حق ما رو خوردن نمی دونن این هشتادیا یه تنه دو دهه رو به فنا دادن

آه از پاییز سرد ای کاش من از تو باغی در بهاران داشتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب این خیلی عادیه هر نسل قبل ممکنه با نسل بعدی خودش ازدواج کنه ممکنه با همسن خودشم ازدواج کنه مثل پس ...

ولی باور کن اختلاف سنی بین 3تا 5 سا بهترینه

جاریم 9 سال کوجیکتره از بردارشوهرمه همیشه میگه زن و شوهرایی که هنسنن یا اختلاف سنی کم دارن حسودیم میشه

وقتی مادرش 16 سالگی بچه دار شده نباید بیش از این توقع داشت

یادقت بخون پسرش گفته حالا زن نمیخام 30 سالگی پس زنش20سالش میشه با10سال فاصله اگه بگیره

زیادی خوب نباش ، داستان میشه   
2728

25سال که سن خوبیه البته اینکه میگن 10سال کوچیکتر باشه به نظرم خیلی اختلاف زیادی هست برای این دوره زمونه.

ان شاالله که خوشبخت بشن، شما هم بهترین مادر و مادر شوهر دنیا باشید.

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
اینقد هی دهه شصتیا رو مسخره کردین ک شوهر گیرشون نمیاد داره سر خودتون میان😂😂😂😂

😢😢😢😢😢😢😢😢😢من ب اونا کاری نداشششتممممم.😢

خدایااخوشحالم که به عشقم رسیدممممم😇😇😇😍😍عشق من عاشقتم 
😢😢😢😢😢😢😢😢😢من ب اونا کاری نداشششتممممم.😢

پس ایشالا زودی عروس بشیییی😉😉😉

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
وقتی مادرش 16 سالگی بچه دار شده نباید بیش از این توقع داشت

ببخشید یادم نبود سر حامله شدنم با شما مشورت کنم منم اگه موقعیت دخترای امروزی داشتم ۳۰ سالگی ازدواج میکردم ن طبق رسوم خانوادگی 

جان من است او❤
بعد دهه شصتیا میگن دهه هفتادیا حق ما رو خوردن نمی دونن این هشتادیا یه تنه دو دهه رو به فنا دادن

😂😂😂انقد هول شوهرن....بدبختا....بعد نه تنها با دهه هفتاد بلکه زن دهه شصتم میشن اینا

آسمون شهر ما خدایی نداشت!💔🌌
ایشالا دوماد میاره امسال😃😃😃💃💃💃💃💆💆💆💆

😆😆ایشالا

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2706