834
648
عنوان

به پسرم گفتم بیا بریم خواستگاری ...

3674 بازدید | 194 پست

۲۵ سال سنشه میگم بیا بریم برات زن بگیرم دیگه داری پیر میشی ریشات سفید شده😅میگه نه من ک قصد ازدواج ندارم الان اگه ام داشته باشیم بین ۲۸ تا ۳۰ سالگی ن الان بعدم کلی شرایط برام جور کرد که دختره حداقل ۸ تا ۱۰ سال باید ازم کوچک تر باشه 

فلان باشه بهمان باشه گفتم مادر نه به اول که بهت میگفتم راه نمیومدی ن به الان که تا تهش رفتی بعدم من اگه بخام تا حداقل ۲۸ سالگی تو صبر کنم ی دختر ۲۰ ساله ام برات بگیرم دیگه خودم پیر شدم کم کم عمری نمیمونه که بخام نوه مو ببینم بعدم هرچی زودتر زن بگیری من جوونم با عروسم دوست میشم پیر بشم موش میدوونم تو زندگیشا😂😂😂😁

خدایا شکرت  ❤

780

انشاالله مادر همسر  خوب و بی نظیری خواهید شد 🌷

با همین یه دونه کامنت ؛  میشه یکی رو امیدوار  کرد ، یکی رو هم ناامید .... میشه روحیه داد ، میشه ازش توان و انرژی رو هم گرفت !  میشه اعتماد بنفس داد ؛ میشه دلی رو هم شکست .....  همه چی بستگی ب افق دیدمون داره .....☺️
727
853

شرایطش اگه برا ازدواج خوبه زود زنش بده

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دلم برای غروبهای زیبای تابستان که پدربزرگم با یک سبد میوه از راه میرسید تنگ شده..خدایا قرینه رحمتش کن  

با این اوضاع داغون اقتصادی من اگه پسر بودن زن نمیگرفتم..والا

جهان سوم جاییست که...جهان سوم جاييست که آدمها اگر دلشان بگيرد، مجبورند بروند قبرستان، بيمارستان، تيمارستان يا آسايشگاه سالمندان، تا بفهمند غمهاي بزرگتري هم هست، نکند که دلشان هواي شادي کند…!!
835